Krajská soutěž dorostu, sk. B 2.(3) . kolo -30.-31.8.2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

KS dorostu sk.B – aktuální výsledky

HORAŽĎOVICE JSOU STÁLE PŘI STŘELECKÉ CHUTI

Tři kompletní odehraná kola mají za sebou účastníci krajské soutěže dorostu. V tabulce si na reálný pohled na umístění musíme počkat do odehrání vloženého 2.kola, které mají tři celky z Pošumaví , které shodou okolností  se usadily na čele soutěže(Horažďovice, Sušice a Hradešice)  mají utkání tohoto kola předehrána.  Přesto stojí za povšimnutí, že nejvíce ze všech účastníků jsou při střelecké chuti dorostenci FK Horažďovic. V tomto kole to výhrou v Holýšově 8:0 znovu potvrdili.

TJ SUŠICE - SLAVOJ STOD 3: 1 ( 1: 1)

Pavel Hubáček, Václav Nauš

Od začátku zápasu měli domácí jasnou převahu. Po pěkné akci se dostali do vedení, když hlavou skóroval Filip Miškovič. Pak ale bohužel začali zahazovat jednu šanci za druhou. A jak už to bývá přišel trest. Po dlouhém nákopu do velkého vápna a nedůrazu obránců se prosadil hostující Terber a bylo vyrovnáno. Domácí od tohoto okamžiku trochu znervózněli a už to nebyl tak jednoznačný zápas. V druhém poločase opět probíhalo dobývání hostující

branky. V 65. minutě se opět prosadil Filip Miškovič střelou z velkého vápna. Pojistku přidal v 85. minutě střídající David Bernátek. Domácí i bez několika zraněných opor vyhráli zcela zaslouženě, ale ty neproměněné vyložené šance by je mohli v některých dalších zápasech mrzet.

Branky: 10., 65. Miškovič, 85. Bernátek - 32. Terber

Sestava  TJ Sušice: Šoural, Hubáček Daniel, Čanecký, Hubáček Patrik, Vítovec, Löffelmann, Jána, Kutil, Dohnal, Pojar, Mičkovič, Brabec, Bernátek,Homolka, Hájek, Vichr.

START LUBY – NÝRSKO  1: 4 ( 0: 2)

Branky 90.  Hosnedl – 11. , 75.  Toman, 44.  Janovský, 81.  Irlbek.

FK ŽÁKAVA – HRADEŠICE  0:3 (0:1)

Milan Černík

Za stálého deště se na kvalitním trávníku hrál pohledný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Hosté si jich vytvořili mnohem více, a tak si po zásluze odvážejí všechny 3 body. Po rozpačitém výkonu v 1. poločase předvedl hostující gólman Z. Říha ve 2. půli několik výborných zákroků. Ke kvalitě utkání přispěl svým výkonem zkušený rozhodčí Bogdan, který neuznal domácím 1 branku po faulu na brankáře.

Branky Hradešic: F. Prokopius 2x, D. Vaněček, Rozhodčí: G. Bogdan

Sestava Hradešic: Z. Říha - M. Buchta, T. Nováček, J. Kovanda, D. Vaněček, P. Nauš, F. Vaněček, J. Makovec, F. Havránek, F. Prokopius, L. Buchta. Střídali: F. Sedláček, T. Braun, M. Kovanda, D. Hromádka

NEPOMUK – MOCHTÍN  7: 2 ( 5: 0)

Hosté museli zápas odehrát bez svých sedmi hráčů základní sestavy a to bylo znát. Nedařilo se ani náhradnímu golmanovi, Nepomuk se tak lehce dostal do pětigolového vedení. Ve druhém poločase byl již Mochtín lepší, nedal však penaltu, z vypracovaných proměnil jen dvě v gol. Po celé utkání vytrvale pršelo, za Mochtín skorovali Pavel Lorenc a Patrik Šveňha.

HOLÝŠOV – HORAŽĎOVICE 0:8 (0:4)

Branky: Vachuška Aleš 4, Hájek Marek 2, Chalupný Jakub, Šašek Martin

FK Horažďovice: Přibyl, Pikeš, Chalupný, Šašek, Stulík, Petřík, Kovář R., Boček, Kovář M., Vachuška, Hájek, Macoun, Pivnička.