Krajský přebor žáci mladší 2.(3.). kolo 30.-31.8.

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

KP mladších žáků – aktuální výsledky

VEJPRNICE -  SUŠICE  2:1

Pavel Hrubec

Po vyrovnaném utkání si odvážíme smolnou prohru. V prvním poločase se hrálo převážně na polovině Sušice a díky pohotovému brankáři Václovi byl poločasový stav pouze 1:0.

Po přestávce se vše otočilo a sušičtí mladíci přidali na bojovnosti a soupeře dostávali pod tlak. Nicméně trenérská dvojice Pavel Hrubeš  s Petrem Kolaříkem s povzdechem konstatovala:  „Bohužel jsme těžce propadli v koncovce a potvrdil to smolař utkání Lukáš Kolařík, který v posledních vteřinách utkání nastřelil tyč. Musíme však uznat kvalitu mladého týmu domácích a pogratulovat jim za předvedený výkon a zisk tří bodů.“

Branku za Sušici  dal  Kolařík Lukáš

Sestava Sušice: Václ, Grabmüller, Krištof, Kadlec, Novák, Podlipský, Potužák P., Kolařík, Harant, Skolek, Pivetz, Krůs, Potužák M.  Trenéři : Hrubec Pavel, Kolařík Petr

Rozhodčí: Jakš Jan, bez karet , diváků 30.

HORAŽĎOVICE - DOMAŽLICE  0:12 (0:6)

Branky : Chodora 2, Korelus 2, Kolerus 2, Sedláček, Tanko, Baumann, Jahn,Řezníček

SK KLATOVY – TACHOV  8: 2 ( 1: 2)

Josef Juraši

Výsledek prvního poločasu z velké části ovlivnil velmi špatný stav hřiště Pod Hůrkou, kde se hráčům při přihrávkách po zemi míč zastavoval ve vysoké trávě!!!

Domácí tým sice vstřelil vedoucí branku utkání, ale poté se dopustil dvou hrubých chyb při zakládání útoku, čehož hosté využili k otočení skóre ve svůj prospěch. To bylo ovšem ze strany hostí za celý zápas vše co  by na hřišti  pozitivního předvedli. I přes jejich důraznou hru, která končila většinou fauly ze zezadu se klatovští hráči dokázali prosadit svoji hrou plnou krátkých přihrávek a soupeři ve druhé půli nastříleli sedm branek,kdy se  čtyřikrát prosadil kapitán týmu Jílek a dvakrát Sojka.

Branky : 13´,32´(penalta),51´,52´Jílek Petr,42´,43´Sojka Alexander,57´Říha Petr, 59´Kovářík Karel - 14´(PK) Plincelner Aleš,21´Láska Filip.  Rozhodčí: Říha, ŽK 1:1, diváků 40.

Sestava Klatov:Muknšnábl,Burcal,Jiřík,Kutka,Jánský,Jílek,Petrželka,Říha,Sojka,Kirpal,