IV. TŘÍDA - skupina B 2. kolo 30.-31.8.2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

HRÁDECKÉ REZERVĚ TO STŘÍLÍ LÉPE NEŽ PŘED ROKEM

Po dvou kolech IV. třídy sk. B stejně jako tomu bylo v minulém ročníku a se stejnými soupeři naplno bodovala rezerva Svatoboru Hrádek. Je třeba k tomu dodat dost podstatnou informaci, že tentokráte to byla vítězství naprosto přesvědčivá a ta vynesla Svatobor do čela tabulky. Stejně bodů jako Hrádek B má po výhře v Kvaseticích také Kolinec, ale m á horší skóre.  V tomto kole se o druhém bodu z  penaltovému rozstřelu  se rozhodovalo ve Veřechově  a úspěšnější z něho vyšli hráči sušického céčka.

VEŘECHOV - SUŠICE C 1:1(1:0) PK 2:4

Branky: 38. Šíp Petr - 60.Kortus Václav

Rozhodčí Lojík Václav, ŽK 0:3, diváků 40.

KVASETICE - KOLINEC            0:1 (0:1)

Branky:  14.  Honzík Antonín .

Rozhodčí  Šmrha Miroslav,  ŽK 1:1 , diváků 45.

N. HORY - MYSLÍV 4:2 (1:1)

Branky:  18' Vobrouček Jiří,48' Vaněk Luděk,63',81' Jedlička Antonín - 42',58' Sládek Jan Rozhodčí Jan Jakš,  ŽK 1:4, diváků 70.

HRÁDEK B - S. PLÁNICE  5:0 (3:0)

Stanislav Křížek

Domácí vstoupili do zápasu dobře už v 5 min. mohlo být rozhodnuto, když měli domácí 3 gólové šance , 1 min. po úniku Pátka  byl Bigasz sám před brankou a  dal vedle, 2 min.  Rada sám před brankářem a taky netrefil. Pak v 5 minutě Mareš poslal Penu do úniku, ale brankář hosty zachránil. Pak mohli hosté v 6 min. po chybě obrany dát taky gól, ale útočník zklamal. Domácí se v 8 min. dočkali, po rohovém kopu se trefil Oliva Jaroslav. Dál byli domácí lepším týmem a přidali ve 14 min. Bigaszem druhý gól. Na závěr poločasu v 45 min. Bigaszovu střelu tečoval obránce hostů rukou a nařízený PK Bigasz proměnil. V 60 min. vystřídal Pátek a na hrot šel mladý hráč Špička Petr , který přihrál na 2 góly. Hattrick dovršil Bigasz v 77 min. Celý zápas odehrál dobře Lukáš Bílý, který svůj výkon v 88 min. zakončil gólem na nepopulárního bůra a to ještě brankář zachránil hosty od vyšší porážky, když šel sám  Pátek, Bigasz a Šafra vyznamenal se i při střelách Rady.

Na závěr musíme poděkovat divákům, přišlo jich 80 a slíbili, že přijdou na B tým zase.

Branky: 8. Oliva Jaroslav, 14.,45.(PK) a 77. Bigasz Robert , 88. Bílý Lukáš

Rozhodčí Pena Miroslav, ŽK: 1:2, diváků 80.

SOBĚŠICE - H.M.BOŽÍ 3:1 (0:1)

Tomáš Motl

Domácí začali s jasnou taktikou, vyhrát. A šli si za tím, první poločas se odehrával v podstatě jen na jednu gólovou chybu obrany (nepovedený odkop který se po odrazu

atakujících hráčů odrazil za záda domácího brankáře) v režii domácích. Ty svou převahu dali jasně najevo krásným golem už po pár minutách odpískané druhé poloviny.

Netrvalo dlouho, a za necelou deseti minutovku se pod náporem tlaku domácích úročníku nechal skluzem v pokutovém území vykartovat hostující hráč. Penaltu proměnil opět Michal Kolář, jenž do konce zápasu zaznamenal po krásné kombinaci a ještě hezčí stahovačce zasloužený hattrick!

Branky 47.,57. a 76 Kolář Michal - 31,Mareš Pavel. Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 2:1, ČK 0:2 ( Matějka Petr, Kundráč Martin) , diváků 30.

CHANOVICE B - PAČEJOV B  1:1 (1:0) PK 4:3

Branky: 28' Klásek Jakub — 62' Hlůžek Josef

Rozhodčí Jan Jakš,  ŽK 0:2 , diváků 70.