1.B TŘÍDA skupina B 2 . kolo 30.-31.8.2014

1.B  TŘÍDA  - SKUPINA B

1.B třída – aktuální výsledky

V OČEKÁVANÉM DERBY ZÍSKALY  CHANOVICE PRVNÍ MISTROVSKÉ BODY

Druhé kolo  podzimní části 1.B třídy mylo přitažlivé  očekávaným derby , které e hrálo na Horažďovicku.  Nováček soutěže Haas Chanovice v něm porazil horažďovickou rezervu a připsal si do tabulky první tři body. Z dalších týmů z Pošumaví může vládnout spokojenost snad jen v Měčíně. Měčínští obě odehraná utkání venku absolvovali bez prohry, když k remíze z Mochtína si připsaly další dva body získané na hřišti kvalitního nováčka z Košutky. Strážov ve dvou kolech doma ztratil čtyři body a to je proklatě dost. Dva body jako Strážov má i Mochtín,  kterému se tradičně na hřišti v Přešticích bodově nedaří a bylo tomu i tentokrát.  Na svých je Dlouhá Ves , která  jednobodový bodový výpadek  doma napravila cennou remízou Dlouhá Ves na hřišti exúčastníka 1.A třídy Keramiky Chlumčany.

HAAS CHANOVICE - HORAŽĎOVICE B 5: 3 ( 5: 2)

Jiří Štěrba

První domácí zápas v 1B třídě nezačal pro domácí dobře, když již ve 4 minutě inkasovali. Brzo ale bylo po krásné střele Černohorského vyrovnáno a potom se začali dít nevídané věci. Za třicet minut zápasu padlo šest branek. Poločas skončil 5 : 2 pro domácí, když v poslední minutě prvního poločasu se trefil domácí Prýmas. Druhý poločas se hrál již opatrněji. Domácí řadu šancí nevyužili a hostům se podařilo v 80 minutě po chybě obrany snížit na rozdíl dvou branek. Domácí potom zápas dohráli v pohodě a slavili první body v soutěži.

Branky: 6. Černohorský, 16. Srb, 25. Polena Michal, 27. Pavlovský David, 45. Prýmas, 4. Boček, 29. a 80. Vachuška Aleš.

Rozhodčí  Lukáš, hráno bez karet, diváků  120.

Sestava Haas Chanovice: Hermanchak Ivan,Šulc Jiří, Prýmas Jaroslav, Chalupný Jakub, Zoubek Václav /46" Klásek Jakub/, Srb Ondřej, Šebek Jan /46" Melka Václav/, Pavlovský

David, Polena Michal /82" Soukup Karel/, Polena Josef / 71" Soukup Petr/,

Černohorský Lukáš.

Sestava Horažďovice "B": Nauš Josef, Želíska Jan, Šašek Martin, Zdichynec Lukáš, Pařil Tomáš, Sova Jan, Vachuška Aleš, Boček Jan, Kovář Roman, Pikeš Tomáš, Vachuška Alexander

SK STRÁŽOV - ST. SMOLIVEC  0:0  PK 5:4 .

Strážov si vytvořil více brankových příležitostí než soupeř, přesto se diváci dočkali branek až v penaltovém rozstřelu. Ten skončil úspěchem domácích, kteří tak získali zasloužené první dva body.

Rozhodčí : Dohnal, Vocelka,Bína,DS-Mareška. Divaku:80.

Sestava: Javorský- Michel, Čížek,Presl A.,Denk-Uruba,Faltín,Chaluš(85. Franc), Hosnedl (46.Míšek Lukáš)-Mayer(C)(75. Janka),Kološ.

TJ PŘEŠTICE B – MOCHTÍN 2: 0 ( 1: 0)

Vyrovnaný zápas rozhodli domácí ve svůj prospěch lepší koncovkou. Mochtín měl největší šance na gol mezi 26. až 32.minutou, kdy se třikrát vyznamenal domácí golman, jednou ho od pohromy zachránilo po hlavičce P.Staňka břevno. Ve 33. min. se naplnilo fotbalové pravidlo nedáš - dostaneš. Mochtínský Tomáš Babka neproměnil vyloženou brankovou příležitost, z protiútoku naopak domácí proměnili svůj rychlý brejk golem Kastnera, vedli 1:0. Domácí pak poctivě bránili, čekali na další chybu svého soupeře a ta přišla. V 73.min.

se na půlce dostal lehce ke ztracenému míči domácí Tušek a své solo přetavil ve druhou branku. Hosté navíc dohrávali bez T. Babky, který se nechal hloupě vyloučit, body zůstaly v Přešticích.

Rozhodčí  Majerčík, ŽK 2:4, ČK 0:1, branky : Kastner, Tušek, ŽK: 3:4; ČK: 0:1, 50 diváků.

KOŠUTKA - MĚČÍN  3: 3 ( 3: 3) PK 3:4

Branky: Zigmund P. 2, Novák - Štampach 2, Bureš; ŽK: 2:2, diváků 80.

K.CHLUMČANY - DLOUHÁ VES  1:1(0:0) PK  7:6

Štěnovice – Blovice  1: 3 ( 0: 2)

Branky: Malý J. - Malý P., Rous, Stegmüller; ŽK: 2:2, diváků 120.

Žákava - Sp.Poříčí  4: 2 ( 1: 1)

Branky: Fiala, Silovský, Soukup, Tišl - Šefl, Šlajs; ŽK: 1:1; ČK: 1:0, diváků 200.