Krajský přebor žáci starší 14 . kolo 27.8. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KP starších žáků – aktuální výsledky

HORAŽĎOVICE I PODRUHÉ VENKU VYSOKO ZVÍTĚZILY A VEDOU

Po víkendovém prvním kole pokračoval krajský přebor žáků ve středu předehrávkou 14. kola. Horažďovice po výhře 7:0 v Nepomuku byly i tentokráte na hřišti soupeře úspěšné a dvouciferným vítězstvím v Tachově se usadily na čele tabulky. Po odloženém utkání se Stříbrem na 10.8 čekala Sušici doma podzimní soutěžní premiéra. Podle hodnocení trenéra Martina Kalného jeho svěřenci i přes super výkon na body nedosáhli.

Vložené 14. kolo bylo ve čtvrtek dohráno derby Luby – Klatovy. V úspěšnější s domácím nováčkem byl podle očekávání kolektiv hostů, který obhajuje získaný titul přeborníka kraje.  Výsledek posledního účastníka z Pošumaví Okuly Nýrsko Nýrska z Nepomuku nebyl hlášen.

START VD LUBY-SK KLATOVY 1898  1 : 8 ((1 : 3)

Domácí hráči v oslabené sestavě vzdorovali soupeři z Klatov jen první poločas, ve druhém poločasu musel za zraněného brankáře zaskočit hráč z pole a proti favoritovi celé soutěže již neměli šanci. Hosté potvrdili roli favorita a zaslouženě zvítězili.

Sestava Luby : Schejbal David, Svoboda Martin, Štilip Jakub, Toman Petr, Háša Martin, Flosman Pavel, Černý Dominik, Kaiser Ondřej, Böhm Marek, Pivoňka Matěj, Malát Sebastian a Votava Tomáš.

Sestava Klatovy: Mareš Ondřej, Javorský Ondřej, Berka Petr, Mareš František, Daněk Tomáš, Bílíček Matyáš, Barborka Matyáš, Baxa Dominik, Partyngl Tomáš, Shklyarskyy Bohdan, Petrmichl Kevin, Havlíček Jan, Hejduk Martin, Koliha Karel, Brant Tomáš a Šimek Jan.

Branky:  35. Pivoňka Matěj  -  9. Koliha Karel, 23. Shklyarskyy Bohdan, 30. a 42.  Šimek Jan, 40. Barborka Matyáš, 56. Petrmichl Kevin, 61. a 63. Havlíček Jan

Rozhodčí:Bína Roman, hráno bez karet, diváků 60.

TACHOV - HORAŽĎOVICE  1:10 ( 1: 4)

Podrobnosti nehlášeny

SUŠICE -  DYNAMO ZČE  0: 3 ( 0: 1)

Martin Kalný

Domácí podali kvalitní výkon, plný bojovnosti a touhy bodech. Soupeř za domácími  v ničem nezaostal a navíc byl střelecky úspěšnější  a také proto putovaly body do Plzně.

Branky: Procházka Daniel 2, Bartička Jan.

Rozhodčí Zuzana Špindlerová, diváků  80.