IV. TŘÍDA - skupina A : předehrávka 13 . kolo 6. – 17.8.
IV. třída sk. A – aktuální výsledky
CHUDENICE DOMA DEKLASOVALY BOLEŠINSKOU REZERVU
Úspěšný návrat do soutěží v Pošumaví evidujeme po dvou odehraných kolech u nováčka IV.třídy sk. A Sokol Chudenice. Tento klub se po deseti létech pauzy, kdy odešel po provedené fúzi s Chocomyšlí na Domažlicko znovu pod původním názvem prezentuje domácí tělovýchovnou jednotu Sokol . Chudenice před svými diváky v domácí prostředí deklasovaly Bolešiny B, tedy soupeře , který v předehrávaném 12.( prvním podzimním kole)na svém hřišti porazil vítěze posledních dvou ročníků Okulu Nýrsko B. Chudenice společně s Měčínem B a Měcholupy B tvoří na čele soutěže trojici , která zatím získala plný počet bodů.
VRHAVEČ B - NÝRSKO B 0:5 (0:4)
Branky: 4., 26. 88. Kalivoda Karel ml., 31.44. Bureš Tomáš
Rozhodčí Hájek Zdeněk , ŽK 2:0, diváků 30.
CHUDENICE - BOLEŠINY B 6:1 (2:1)
Branky: 25. Jan Soupír, 29. Petr Kadlec, 55. Jan Soupír, 57. Václav Benda, 70. Petr Kadlec, 82. Václav Benda, - 24. Rajš Ladislav
Rozhodčí Vladimír Pastyřík, ŽK 2:1, diváků 120.
DLAŽOV - Ž. RUDA B 9:0(8:0)
Branky: 4' 65' 76' Bureš Šimon , 12' 14' 29' Jarko Josef, 19. Řeřicha Michal , 50. Kůra Augustin 5, 81. Jarko Jan .
Rozhodčí Hovorka Milan, bez karet, diváků 20.
SK JEŽOVY - MĚCHOLUPY B 3:5(1:2)
Branky: 24.(PK) a 89. Svoboda Jakub,67. Čížek Miroslav -28.,47.,75. Kroupa Jiří, 43. Kubík Stanislav 69.(PK) Danescu Konstantin. Rozhodčí Javorský Josef, ŽK 0:1, diváků 20.
KŘENICE - S. MĚČÍN B 1:5 (1:4)
24. Rejthar Vlastimil - 11.,18. a 43. Král Milan, 16.Bošek Karel, 68. Duchek Jan
Rozhodčí Blaheta Josef, ŽK 0:1, diváků 20.
TABULKA |
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
PK |
(Prav) |
|
1. |
S. Měčín B |
2 |
2 |
0 |
0 |
14: 1 |
6 |
|
( 3) |
|
2. |
Měcholupy B |
2 |
2 |
0 |
0 |
13: 3 |
6 |
|
( 3) |
|
3. |
Chudenice |
2 |
2 |
0 |
0 |
13: 3 |
6 |
|
( 3) |
|
4. |
Janovice B |
2 |
2 |
0 |
0 |
10: 2 |
6 |
|
( 3) |
|
5. |
Nýrsko B |
2 |
1 |
0 |
1 |
7: 3 |
3 |
|
( 3) |
|
6. |
Dlažov |
2 |
1 |
0 |
1 |
9: 8 |
3 |
|
( 0) |
|
7. |
Neznašovy |
2 |
1 |
0 |
1 |
4: 7 |
3 |
|
( 0) |
|
8. |
Bolešiny B |
2 |
1 |
0 |
1 |
4: 8 |
3 |
|
( 0) |
|
9. |
Spůle |
1 |
0 |
0 |
1 |
1: 3 |
0 |
|
( 0) |
|
10. |
Křenice |
1 |
0 |
0 |
1 |
1: 5 |
0 |
|
( -3) |
|
11. |
Vrhaveč B |
2 |
0 |
0 |
2 |
1: 9 |
0 |
|
( -6) |
|
12. |
SK Ježovy |
2 |
0 |
0 |
2 |
3: 14 |
0 |
|
( -3) |
|
13. |
Ž. Ruda B |
2 |
0 |
0 |
2 |
2: 16 |
0 |
|
( -3) |
|