Okresní přebor mužů předehrávka 13 . kolo 16. – 17.8.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

V DERBY DIVIZNÍCH ZÁLOH BYLA USPĚŠNĚJŠÍ  DOMÁCÍ SUŠICE

Stejně jako před rokem svedl ve druhém kole nového ročníku OP los týmy Hrádku a Janovic . Po loňské prohře 3: 1 si  tentokráte domácí Dukla nenechala na body sáhnout. Po výhře nad spolufavoritem přeboru (ten po dvou kolech je v tabulce bez bodů) Janovičtí naznačili,  že by se v průběhu podzimu měli prezentovat lepší výkonností, než tomu bylo v uplynulé sezóně.  Po prohře doma s SK Bolešiny rezerva Startu Luby nebodovala ani venku na hřišti v Nezamyslicích, odkud se v  posledních dvou ročnících vždy nevracela s prázdnou.  Po dvou kolech vynesly  oba vítězné  zápasy  sehrané v domácím prostředí do čela tabulky Sokol Vrhaveč, se stejným počtem bodů patří druhé místo Sušici, která doma uspěla v souboji dvou divizních rezerv Sušice B-Klatovy B.

VELKÝ BOR - MOCHTÍN B   1:1 (0:0) PK  5:4

Miloslav Kolář

Aktéři druhého soutěžního kola počkali, až se umoudří počasí a pustili se do boje o okresní body. Domácí si úvod zápasu dokázali pohlídat, vytvářeli si i sporadické šance, ale Vrána ani Hlaváč nedokázali z hranice šestnáctky vystřelit. Domácí celý první poločas pokračovali v nátlakové hře, ale chyběla bojovnost, a tak se střely Hlaváče a Soukupa i hlavička Hody a opět Hlaváče míjely cílem. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou. V začátku druhého poločasu se laxní přístup nemusel vyplatit domácím, když Václavík musel po skrumáži zachraňovat na brankové čáře. Poté až matador Turek v 55‘ zvedl prapor a přesnou trefou do horního růžku z přímého kopu zajistil domácím vedení. Vzápětí byla škoda neproměněného samostatného nájezdu Červeného, ale domácí vedoucí gól nabudí a začali hrát trochu s chutí. Do šancí se dostával i střídající Šimanovský, ale bez efektu. A tak z čistého nebe přišel v 75‘ trest, když Hoda zřejmě věren heslu co zápas to gól zamířil hlavou přesně k tyči, ale domácí branky. Konec zápasu už domácí nedokázali výsledek ve svůj prospěch zvrátit a tak došlo na pokutové kopy. V nich byli domácí nakonec úspěšnější a po zásluze brali alespoň 2 body.

Branky: 52. Turek Václav – 75. Diviš Roland

Rozhodčí Abraham Josef, ŽK 0:1, diváků 60.

JANOVICE – HRÁDEK 3:0(1:0)

Branky: 32.  Hájek Matej, 68 . Valečka Václav, 74 . Urban Miroslav

Rozhodčí Stach  Vladislav, ˇK 2:3, diváků 60.

NEZAMYSLICE - LUBY B 3:0 (2:0)

Janda Milan

Na dobře připravený trávník nastoupila mužstva, která v prvním kole nebodovala a tak se očekával boj o první mistrovské body v nové sezoně. Domácí měli velké problémy se sestavou ,neboť chyběli 4 hráči základu a to kapitán Pánek na dovolené zraněný Aschebrenner a svatebčané Šlais s Drýkem. Další kdo se omluvil těsně před utkáním byl s vysokou teplotou Kubovec  Josef a tak do utkání nastoupili 15letý Pavelec Daniel , Šatra Pavel a o zlepšení věkového průměru se postaral 48letý Josef Burda , který poprvé  hrál mistrovské utkání společně se synem Pavlem. Úvod utkání patřil domácím a již v 1min  Ondřej Musil nastřelil břevno a pokračující tlak vyústil ve 3min ve vedoucí gól, po rohovém kopu Šatry hlavičkoval Musil. Domácí pokračovali v dobré hře a ojedinělé breiky hostů s přehledem řešila domácí obrana v čele s Josefem Burdou. Ve 33 minutě o pěkné akci zakončoval Musil, ale hostující brankář stačil jeho střelu vyrazit, ale na dorážku Martina Kopačky již nestačil. Do šaten se šlo za stavu 2:0. Druhý poločas se hrál za stálé převahy domácích a hosté si vytvořili jedinou šanci, když  Sydorenko zakončoval do tyče. Pojistku na zaslouženou výhru dal opět Ondra Musil v83min . Hosty od větší prohry zachránil jejich brankář, když pochytal šance Krejčího, Musila a tresný kop Šatry. Na závěr bych chtěl vyzvednout výkon nejstaršího hráče na hřišti Josefa Burdy a obou mladíků Pavelce a Šatry.

Branky: 3. a 83. Musil Ondřej, 33. Kopačka Martin .

Rozhodčí Kurc Lubomír, ŽK 2:3, diváků 60.

Sestava domácích: Kubů- Pavelec (Kočí),Burda,Ritter Fr.,Bartoš-Kopačka (Jiřík) M., Tuček, Hupka, Musil-Krejčí(Kubovec V.).Šatra

VRHAVEČ - MĚCHOLUPY  1:0 (1:0 )

Branky: 42. Krysl Alois

Rozhodčí Roman Bína, ŽK 1:0 , diváků 80 .

MALÝ BOR – BĚŠINY  3:0 (1:0)

Branky: 4.  Kocum Pavel, 61.  Petřík Jiří, 90.  Sládek Ladislav

Rozhodčí Šmrha Miroslav ,  ŽK 2:0 , diváků 75.

SUŠICE B - KLATOVY B   4 : 3 (0:0)

Kalný Martin

Branky: 15. Bešta Jiří, 33. Skrbek Ondřej, 39. Varga Imrich, 7. Halas Marek - 70. Brož Martin (PK),  77. a 89. Votípka Jan

Rozhodčí:  Karel Lažánek ŽK 2:1 , diváků  130.

Sestava Sušíce:  Ludvar - Skrbek, Kalný, Marek, Sachr - Bešta, Hubáček, Halas, Králík - Varga, Klima . Střídali : Bachroň, Chmelík, Žežulka.

BOLEŠINY - HRADEŠICE   1:1 (0:1) PK 4:2.

Branky: 62. Jandík Zdeněk - 36. Hnojský Jan.

Rozhodčí Josef Javorský, ŽK 4:3, diváků 60.