Přípravný fotbal: MOCHTÍN - ŽICHOVICE

MOCHTÍN - ŽICHOVICE  4 : 0 (0:0)

I v parném počasí se hrál v Mochtíně oboustranně ofenzivní fotbal a to ve svižném tempu po celých devadesát minut. Přítomní diváci viděli hodně střeleckých pokusů na obou stranách a nakonec i čtyři branky v síti hostů, kteří jako nováček I.A třídy střídá Mochtín v této soutěži. Již v 1.poločase se skore mohlo měnit, ale golové střely domácích hráčů Flodra, Pláničky a Dolejše skončily těsně nad brankou, na druhé straně se v čistých golovkách ocitli hostující Hlaváč (2x) a Butnaru, ale ani oni neskorovali. Goly přišly až po přestávce a všechny padly do sítě Žichovic. V 55.min. otevřel skore Zdeněk Plánička, na 2:0 zvyšoval v 83.min. kapitán Jiří Dolejš, který o minutu později zakroutil míč z VPK do šibenice a zvyšoval již na 3:0. Závěr hosté vůbec nezvládli, inkasovali v 88.min.znovu, na konečných 4:0 pro Mochtín upravoval dorostenec Jan Žiak.

Rozhodčí Jiří Dolejš st., ŽK 0:1, 40 diváků.