Přípravný fotbal _ KASEJOVICE - PAČEJOV 2 : 5 /2 : 2/

Přípravný fotbal

KASEJOVICE - PAČEJOV   2 : 5  /2 : 2/

Kasejovice a Pačejov se tradičně utkávají v přípravném zápase v rámci kasejovické poutě. Nejinak tomu bylo i letos. Do zápasu vstoupili lépe hosté. Ve 14.minutě Pavel Polena efektně patičkou uvolnil Pepu Ticháčka a ten přízemní střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Ve 25.minutě napálil za vápnem Pepa Hlůžek míč odražený po rohovém kopu a Pačejov vedl o dva góly. Minutu nato však po nedorozumění v obraně domácí téměř zadarmo Tomášem Klímou snížili na 2 : 1. Branka je nakopla a v těchto fázích zápasu byli aktivnějším týmem. Odměnou jim byla vyrovnávací branka, poté co se krásně do šibenice trefil ve 37.minutě Zdeněk Rezek. Do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Po změně stran však Kasejovice doslova odpadly a pačejovskou branku prakticky neohrozily. Na druhé straně hosté svou převahu dokázali vyjádřit třemi pěknými brankami. Ve 47.minutě Vašek Klásek pěkně uvolnil Pepu Ticháčka a ten technickou střelou přehodil vybíhajícího brankáře. V 58.minutě se prosadil přízemní křížnou střelou k tyči Lukáš Šmrha a vítězství pečetil v 84.minutě Pavel Polena, který  dorazil  vyraženou  hlavičku Míry Šmrhy.