Přípravný fotbal

PAČEJOV - HRADEŠICE  1 : 3  (1:1)

První přípravný zápas nováčka 1.A třídy   se domácím příliš nepovedl a tradičnímu soupeři podlehli 1 : 3. Do samotného zápasu přitom vstoupili aktivněji a předváděli pěknou kombinační hru. Odměnou jim byla vedoucí branka. Míč putoval na jeden dotek po ose Pepa Hlůžek - Vašek Klásek - Pepa Ticháček a posledně jmenovaný pohodlně otevřel skóre zápasu. Hosté se do zápasu dostali ve 22.minutě, když po rohovém kopu hlavou vyrovnal Milan Hlaváč.

Po změně stran byly Hradešice živější a zaslouženě otočily v samotném závěru  výsledek ve svůj prospěch. Nejprve se v 79.minutě opět hlavou po rohovém kopu prosadil Václav Nauš a v 90.minutě se pěkně k tyči trefil David Novák. Před 50 diváky řídil rozhodčí Miroslav Holeček.

PRACHATICE – SUŠICE   1 : 5