III. TŘÍDA 25 . kolo 7.-8.6.2014

III. TŘÍDA

MĚCHOLUPY POSTUPUJÍ DO PŘEBORU  Z PRVNÍHO MÍSTA

FotkaLídr tabulky III. třídy  vítězstvím ve Svéradicích rozluštil otazník, který provázel souboj dvou největších favoritů na postup do OP  mezi Mochtínem B a TJ Měcholupy . Nikdo nezapochyboval, že to budou právě tyto týmy, pro které znamená tento postup prakticky jen návrat do OP ze kterého sestoupily. Šlo jen o to, který z této dvojice bude úspěšnější, získá celkové prvenství a postoupí z prvního místa.  Otázka je zodpovězena, první skončí TJ Měcholupy, které do OP doprovodí mochtínská rezerva. K tomuto úspěchu oběma postupujícím blahopřejeme! Z ostatních výsledků předposledního 25.kola III. třídy zaujal hokejový výsledek na Týnci ve kterém tentokráte rozjetým střelcům domácích ani šest branek v síti hostů z K. Hor  na vítězství nestačilo !

N. HORY – HARTMANICE  3 : 8 (2 : 3)

Branky: 9.  Sládek Dominik, 35.  Štepánek Jindřich, 86. . Jedlička Antonín -  20. Zetocha  František ,  30, 52, 79, 81 min. Sládek Petr,  32. Červený Lukáš , 77.  Šimek Michal, 85 . Soudek Lukáš .  Rozhodčí Brůha Radek, ŽK 0:3, diváků 50.

Foto z utkání N. Hory - Hartmanice  Rostislav Kutěj - Klatovský deník

TÝNEC - K. HORY   6 : 8 (4:3).

Branky : Frous Michal 3,König Lukáš 2. Kubový Petr- Šuba Vladimír 4 ,Voldřich Jiří 3, Řimnáč Daniel.

Rozhodčí Stach Vladislav, ŽK 2:3, diváků 20.

VELHARTICE - MOCHTÍN B  1 : 3(1 : 1).

íBranky: 37. Polednik-  28. Žiak Jan, 53.  Reitmaier,85.  Pavlík Jaroslav.

Rozhodčí Javorský Josef, ŽK 0:3, diváků 70.

SVÉRADICE B - MĚCHOLUPY  0 : 3 (0 : 1)

Domácí při absenci 7 hráčů základního kádru řešili, zda utkání vůbec odehrají v plném počtu. To se nakonec i díky velké vůli a pomoci bývalých hráčů podařilo.

Svéradice v prvním poločase hráli na hranici svých možností a vytvořili si i velkou šanci, ve které Prokopius nastřelil brankáře. Dobře mířenou dělovku Lávičky o chvilku později brankář Jakubec vytěsnil nad břevno. Poločasový výsledek byl pak pro domácí krutý, když se hosté z první šance ujali vedení přesnou hlavičkou Zadražila po přímém kopu. Ve druhém poločase již domácím docházely síly a hosté byli lepší. Přesto mohli Svéradice v 64.minutě srovnat - Lávička se uvolnil po pravé straně, odcentroval a na zadní tyči

nezakončil v gólové pozici Tomáš Valach. Bohužel platilo nedáš - dostaneš a z protiakce proměnil v druhou branku Měcholup svůj únik Valečka. Závěr se již dohrával v nezáživném tempu a v poslední minutě přidali hosté třetí branku po rohovém kopu a zaslouženým vítězstvím stvrdili první příčku v soutěži.

Sestava Svéradic: Krejčí - Vít, Brokeš (79.Dušek ml.), Mládek, Hájek - J.Makovec (58.Dušek st.), Suchan, Makrlík, Lávička, Chaloupka (46.T.Valach) - Prokopius

Branky: 38. Zadražil Zdeněk, 65. Valečka Miroslav, 90.Kanta Michal

Rozhodčí: Lojík Václav, ŽK: 2:1, Diváků: 50

STRÁŽOV B  -    V.HYDČICE      0 : 1 (0 : 0)

Branky:  61. Bečvář Jaroslav.

Rozhodčí Blaheta Josef, ŽK 0:1, diváků 40.

BEZDĚKOV A - HRADEŠICE B  9 : 0 (6 : 0)

Branky: 3. ,30. a 42. Zhvakin Aleksandr , 15.,22.,40., 51. a 60. Tuček Tomáš , 75. Tuček Jindřich.

Rozhodčí Vladimír Pastyřík, ŽK 1:1, diváků 50.

JANOVICE B - ŽIHOBCE   1 : 2 (0 : 2)

Branky: 89.Petruška Patrik  - 39.Staněk Václav, 43.Kodýdek Jiří

Rozhodčí Milan Hovorka, ŽK 1:3, diváků  50.