Krajský přebor dorostu starší 25. kolo 7.-8.6

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

Krajský přebor  starší dorost – aktuální výsledky

SVĚŘENCI TRENÉRA GAŠPÁRA S FAVORITEM UKÁZALI SVOJÍ KVALITU

V posledním domácím utkání končícího KP hostili starší dorostenci SK Klatovy 1898 na svém hřišti suveréna přeboru a vítěze přeboru SŠ Plzeň. Hosté v tomto ročníku na jaře  venku nebodovali pouze v duelu ve Vejprnicích, jinak  domácí soupeře vždy jednoznačně přehrávali. V Klatovech se ale musel o body bát až do poslední minuty. Právě v té se domácím hráčům, svěřencům trenéra Jána Gašpára podařilo hlavičkou Krásného vyrovnat a nakonec se o body s Klatovy poprvé venku dělit!  Druhý nejúspěšnější tým z Pošumaví v KP  FK Horažďovice  po té kdy závěrečný duel s Domažlicemi již předehrál, nastoupil k poslednímu zápasu  v Tachově, kde zaslouženě zvítězil a ukončil tím sérii čtyř porážek za sebou. Na jarní sezónu nebudou příliš vzpomínat z pohledu výsledků v dobrém dorostenci TJ Sušice, kterým se nedaří. Po podzimní prohře doma se Stříbrem na body nedosáhli ani na hřišti soupeře a skončí v tabulce v poli poražených na třetím místě od konce.

SK KLATOVY - SŠ PLZEŇ   2 : 2 ( 1 : 1) PK 1:3

Ján Gašpár

S favoritem a přeborníkem kraje jsme sehráli velmi kvalitní utkání, které výsledkově bylo otevřené do poslední minuty hry. V určitých úsecích jsme měli více ze hry i více brankových příležitostí. Především tvrdá střela Harmadyho a hlavička Krásného do již opuštěné branky soupeře, to byly momenty volající po gólu. Soupeř se dostal do vedení 1 : 2 v 83. min. šťastně zahraným rohovým kopem. Závěrečný tlak nám přinesl vyrovnání po standartní situaci, kdy centrovaný míč Krásný hlavou usměrnil do branky soupeře. Ztráta druhého bodu při pokutových kopech ovšem mrzí, neboť až tři naši střelci neuspěli.

Branky: 12. min. Dolanský z trestného kopu 1 : 0, 90. min. Krásný 2 : 2

Sestava: Šít - Bláha, Čabrada, Macháček, Urs - Kozák, Dolanský, Kalivoda, Pitel Jakub - Krásný, Harmady. Dále nastoupili Kučera, Křepel, Zedek.

STŘÍBRO – SUŠICE 7: 2 ( 3: 1)

TACHOV - HORAŽĎOVICE  0 : 4 ( 0 : 2)

OSTATNÍ VÝSLEDKY

Rokycany - Vejprnice  2: 5 ( 1: 3), Nepomuk - Přeštice  1: 3 ( 1: 0), Domažlice - Senco  4: 3 ( 1: 2)     , ZČE – Kralovice   1: 4 ( 1: 3)