Krajský přebor žáci mladší 25. kolo - 5. – 8.6.2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

PŘEKVAPENÍ NA ÚKOR KLATOV - POSLEDNÍ PORAZIL PRVNÍHO

Na rozdíl od starších žáků skončilo 25. kolo KP mladších žáků úspěchem týmů z Pošumaví. Nejvíce překvapila remíza  mladšíků TJ Sušice  nad kvalitním soupeřem Baníkem  Stříbro. Duel v Plzni mezi prvním v tabulce SK Klatovy a posledním domácím Smíchovem na rozdíl od staršíků neskončil překvapením, ale vyzněl jednoznačně ve dvouciferné vítězství hostů.

SKP OKULA NÝRSKO – SK ZČE PLZEŇ   5 : 1           ( 4 : 0 )

Pavel Vacek

Domácí mladšíci se i ve velmi oslabené sestavě prezentovali proti technickému týmu hostů dobrou hrou, a tak zaslouženě berou 3 body za vítězství. Dnes se ukázalo, že sezona je dlouhá a každý hráč si na hřišti své uplatnění najde!

Branky : 11.a 22.Novák Lukáš, 5.Jarko Martin, 16.Pscheidt Tomáš, 55.Valachovič Jan – 39.Kajer Dan.

Rozhodčí Bína Roman, bez karet, diváků 20.

SUŠICE - STŘÍBRO  3 : 3 (1 : 2)PK 4 : 2

Branky : 2. a 59. Holeček Lukáš  , 48. Krouský Michal - 23. a 48.  Šoul

Matěj , 3.  Demeter Aleš  .

Rozhodčí: Mazanec, ŽK 1:0, diváků 20.

SMÍCHOV – KLATOVY  1 : 11( 0 : 5)

Radimír Bilíček

Po již proměněném matchballu v minulém kole a zisku titulu přeborníků kraje, jsme v předposledním kole zajížděli opět na půdu soupeře z opačného konce tabulky, tentokrát na SK Smíchov.

K utkání, které proběhlo za úmorného vedra, jsme nominovali širší kádr, protože staršíci svůj kádr z důvodu účasti některých svých hráčů na zahraničním turnaji pod hlavičkou PKFS kompletní neměli a tím pádem přišla z naší strany automaticky výpomoc, alespoň co se dostatečného počtu hráčů týče.

Stejně jako v utkání staršíků se utkal první s posledním, na rozdíl od nich v tomto zápase tahali od samotného začátku za kratší konec domácí. Kluci se s chutí do soupeře zakousli a svou kombinací se usadili na domácí polovině. Tento tlak přinesl své ovoce a v 16.min. svítila u hostů na ukazateli skóre čtyřka. Skóre otevřel hezkou střelou A.Sojka a postupně se střelecky dokázali prosadit i O.Javorský, T.Partyngl a K.Petrmichl. Jako poslední se v I.poločase do listiny střelců zapsal M.Bilíček, kdy mu ukázkově před prázdnou bránu předložil míč M.Barborka.

II.poločas byl věrnou kopií poločasu I. s tím rozdílem, že domácím ještě rychleji ubývaly síly a na jejich bránu se valil útok za útokem. Hrozili pouze z brejků a po jednom z nich se prosadil J.Škorvánek. Svůj střelecký účet si až ve II.poločase otevřel i M.Barborka, který se z role nahrávače proměnil i ve střelce a to hned dvakrát po sobě, stejně jako P.Jílek. Hezkou střelou z dálky uzavřel první desítku vstřelených gólů Z.Krejčiřík a čtyři minuty před koncem tu druhou načal P.Šibík. Byl to gól v tomto zápase poslední a kluci i dnes svým výkonem potvrdili, že v závěru soutěže jsou naprosto v pohodě a svoje zápasy si užívají.

Branky: J.Škorvánek - 2 x M.Barborka, 2 x P.Jílek, A.Sojka, O.Javorský, T.Partyngl, K.Petrmichl, M.Bilíček, Z.Krejčiřík, P.Šibík

Rozhodčí: M.Duda; Diváků : 30.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

Senco - Domažlice  0: 5 ( 0: 1), Přeštice – Nepomuk 5 : 0 (1 : 0), Vejprnice – Košutka 5 : 2 (4 : 1)