IV. TŘÍDA - skupina B 24 . kolo 31.5.-1.6.

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

DVĚ KOLA PŘED KONCEM NARAZILA KOSA NA KÁMEN

Fotka24. kolo fotbalové  IV. třídy sk. B  bylo ve znamení propadu týmů,  které měly výhody domácího prostředí.  V tomto kole také narazila kosa na kámen , když protagonisté , dosud na jaře týmy které vždy dokázaly bodovat. Vítěz soutěže FK  Budětice doma zklamal 130 diváků prohrou s Veřechovem a  Sokol Plánice na svém hřišti zklamal v derby se Sokolem Kvasetice. Dvě kola před koncem této soutěže  tak není tým, který by na jaře neokusil hořkost porážky. Na tu ovšem již dávno zapomnělo céčko muži Sušice. Jejich prohra byla v úvodním kole jarní části, kdy doma podlehli vedoucím Buděticím 0:5, ale od té doby v dalších  devíti zápasech vždy bodovali a osmkrát zněl kabinou tohoto celku vítězný chorál.

PLÁNICE – KVASETICE 0:2 (0:1)

Karel Pohanka

Plánice, která se musela potýkat s absencí hned několika hráčů základní sestavy nedokázala podat svůj obvyklý výkon a ztratila tak s nenáviděnými Kvaseticemi svojí jarní neporazitelnost. Hráči Plánice 3 body soupeři v podstatě darovali když předvedli odevzdaný výkon a nechali si dát góly po vlastních chybách. To vše zakončili hráči Kvasetic nesportovní a pohrdavou oslavou vítězství a pokřikem před tribunou Plánice čímž dali hráčům Plánice hořkou tečku za tímto zápasem.

Branky : 49. Ballý Michal, 71. Maršík Zdeněk.

Rozhodčí Hovorka Milan, ŽK 1:1, diváků 80.

Pavel Roub Sokol Kvasetice :"  Když jsem si přečetl komentář plánického p. Pohanky k zápasu Plánice - Kvasetice, musím reagovat. Marodku museli řešit i kvasetičtí fotbalisté a přesto téměř jednoznačně přehrávali soupeře ve všech herních činnostech. Výsledek derby s "nenáviděnými" Kvaseticemi byl pro domácí hodně milosrdný. Derby je derby, ale psát o soupeři, že ho nenávidíme, může jen ten kdo považuje pouze své mužstvo za pupek fotbalového světa. Nakonec ještě k děkovačce mužstva na konci zápasu. Možná, že p. Pohanka přehlédl, že na hlavní tribuně byla i poměrně početná skupina kvasetických fanoušků a právě jim byla určena ona děkovačka."

Foto z derby Plánice-Kvasetice :  Milan Kilián - Klatovský deník

MYSLÍV - ZAVLEKOV  0:1 (0:1)

Branka: Pacholík Hynek

Rozhodčí Roman Mácal, ŽK 2:4, diváků 70.

BUDĚTICE – VEŘECHOV  0:2 (0:2)

Z. Chmelík

Budětice dnes zahrály jeden z nejhorších poločasů sezóny. Odevzdaný výkon Budětic byl pro Veřechovské výzvou, kterou dokonale využili a po zásluze první poločas vyhráli. Do druhého poločasu vstoupili domácí mnohem lépe a snažili se nepříznivé skóre změnit. Dvakrát nastřelili břevno a neproměnili několik jasných, gólových příležitostí. Veřechov nakonec vyhrál zaslouženě. Budětice prohrály poprvé v tomto soutěžním ročníku, bohužel zrovna před početnou diváckou kulisou.

Branky: 23. Hozman Jaroslav, 44. Šimko Anton

Rozhodčí Lojík Václav, ŽK 3:1, diváků 130.

H.M.BOŽÍ - PAČEJOV B  2:2 (2:1) PK 6:7

Branky: 30. Chudý Josef, 33. vlastní - 22. Balka Martin, 72. Kodýdek Jan.

Rozhodčí Stach Vladislav, ŽK 1:3, diváků 30.

SOBĚŠICE - SUŠICE C 0:5 (0:2)

Branky: Kříž Zdeněk, Mottl Petr, Nový Petr, Žežulka Václav, Sotona Petr.

Rozhodčí Miroslav Pena, bez karet, diváků 20.

HRÁDEK B - MILČICE  0:4 (0:3)

Branky:  25.  Beran Pavel, 29. a 35. Vladař Tomáš, 51. Brůha Jiří.