Krajský přebor dorostu starší 24 . kolo 31.5.-1.6.

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

Krajský přebor  starší dorost – aktuální výsledky

DOROST Z POŠUMAVÍ BODOVĚ VYHOŘEL

Bez bodového zisku skončilo 24.kolo krajského přeboru staršího dorostu z pohledu týmů z Pošumaví. Klatovský dorost jako jediný hrál venku. V Kralovicích změřil síly  s kvalitním a věkově i fyzicky vyspělým soupeřem, který o svém zaslouženém vítězství rozhodl již pěti góly v prvním poločase. Další dva týmy TJ Sušice  a Horažďovice měly  výhodu  domácího hřiště i hratelné soupeře  ze druhé poloviny tabulky, ale  stejně na body nedosáhly.

HORAŽĎOVICE - ZČE PLZEŇ   0:1 (0:1)

Branky:  Příhoda Jan

Sestava domácích: Ondrejíčka, Greger, Šašek, Pařil, Kovář, Vrzal, Panuška, Nováček, Motl, Boček, Vachuška, Pikeš, Hlaváč

Rozhodčí: Šimek Luboš

SUŠICE – ROKYCANY  3: 6 (1:1)

KRALOVICE – KLATOVY   5:1 (5:0)

Ján Gašpár

Mužstvo domácích složené z hráčů nejstaršího ročníku narození je velmi kvalitní, fyzicky vyspělé a to bylo znát především v osobních soubojích a v koncovce. Prvních 8 minut jsme hráli aktivně, dobře kombinovali, ale brankovou příležitost jsme trestuhodně zahodili. Naopak soupeř hned první  příležitost proměnil a pak během 5 -ti minut se nemýlil v dalších dvou zakončeních, kdy rychlým protiútokem  trestal naše nedůsledné bránění. Druhý poločas byl z naší strany herně kvalitní, měli jsme více ze hry a soupeř se již do žádné brankové příležitosti nedostal. Selhávali jsme však v koncovce, výsledek jsme korigovali až v závěru utkání Lukášem Krásným.

Sestava:  Šít - Křepel, Macháček, Čabrada, Urs - Kozák, Bilíček, Dolanský, Pitel Jakub - Krásný, Harmady. Dále nastoupili Pitel Jan, Zedek, Kučera

Ostatní výsledky :  Přeštice -  SŠ Plzeň  0:7 (0:3), Vejprnice – Domažlice 2:1 (2:0 - předehráno),             Nepomuk – Stříbro 7:6 (5:1)