KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 24 . kolo 31.5.-1.6.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

NÁROČNÉ SOUBOJE  ÚSPĚŠNĚ  ZVLÁDLI

Ve 24. kole krajské soutěže dorostu sk. B čekali na hráče z Pošumaví velmi zdatní soupeři. Mochtín udržel vedení v tabulce zásluhou výhry v domácím prostředí nad Tatranem Dlouhá Ves. Dorost Okuly Nýrsko na podzim v utkání se Kdyní na jejím hřišti doslova vybouchl a prohrál vysoko 15:0. V jarní  odvetě doma alespoň tento neúspěch částečně odčinil, když získal dva body, bod za remízu a druhý pak v penaltovém rozstřelu.

MOCHTÍN - D. VES 1:0 (0:0)

Stanislav Bejvl

Hosté přijeli do Mochtína pouze s jedenácti hráči a taktikou "nakopneme to na

Švece". Domácí měli na střídání 4 dorostence a na rozdíl od Dlouveských se snažili

hrát kombinační fotbal. Mochtín měl celý zápas územní převahu a vytvořil si i spoustu šancí, které ale buď trestuhodně zahazoval, nebo jeho gólovky vychytal výborně chytající Bigas Robert. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Domácí drželi balon ostřelovali branku hostů . V  67´otevřel skoré David Burian, to  už hráli domácí pouze v deseti. Do konce utkání již branka nepadla pouze se srovnal stav hráčů na hřišti.

Branka:  Burian David

Rozhodčí Tereza Hessová ,ŽK 2:5,ČK 1:1, diváků  20.

Sestava Mochtín: Hadáček-Zajíc, Žiak, Madera, Peleška Jiří- Kotlan, Bejvl, Smolík,

Diviš-  Burian, Pretzelmayer. Střídali: Peleška Petr, Nebeský, Rubáš, Lorenc.

CHANOVICE - MERKLÍN  2:1 (2:1)

Oldřich Šebek

Domácí hráli prvních 20 minut svůj nejlepší zápas na jaře. Byli velmi aktivní, vyhrávali většinu svých soubojů a po pěkných akcích vstřelili dva góly. Poté se však hra srovnala a hosté dokázali do konce poločasu snížit na 2:1. Druhý poločas měli hosté více míč na svých kopačkách, vytvořili si i šance. Domácí brankář Přibyl však vytáhl ze svého repertoáru neskutečné zákroky a nedovolil hostům vyrovnat. Domácí vyráželi do rychlých brejků, i oni si vytvořili slibné šance ke skórování, ale skóre se již do konce zápasu nezměnilo.

Branky: Chalupný Jakub, Melka Vojta - Tesárek

Rozhodčí Petržilka Jiří, ŽK 1:1, diváků 50-

NÝRSKO – KDYNĚ  4:4 (2:1)

Branky : Kalivoda ml. Křížek, Trefanec -  Havel, Belanec 2x, KováčSTOD – LUBY   ???

STOD – LUBY  6:0 (4:0)

Podrobnosti nehlášeny.

Ostatní výsledky: Holýšov – Stod 1:5(dohrávka 22.kola), Blovice – Chotěšov  5:2, H. Týn – Postřekov 3:2(3:1)