OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI dohrávka 22.kola Luby B-Švihov a 24. kolo 30.5.-1.6.2014

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

KLATOVSKÁ REZERVA DOSTALA ZA POLOČAS VE  VRHAVČI BŮRA

Fotka

Dozvuky nepříznivého počasí z předcházejících dnů se projevily také na průběhu 24.kola okresního přeboru mužů. Po čtvrteční dohrávce odloženého 22.kola v Lubech , které podle papírových předpokladů také na promáčením náhradním hřišti  vyznělo pro domácí rezervu zůstává nadále OP z důvodu odloženého  zápasu Ž.Ruda-Malý Bor opět nekompletní.  Dosud odehrané zápasy tohoto kola se obešly bez překvapení. Co určitě zaujalo, byl průběh utkání ve Vrhavči , kde domácím k tomu , aby porazily klatovskou rezervu (ta hrála paralelně s utkáním A týmu který doma hostil v KP Nepomuk)  nastřílením pěti branek stačilo úvodních 44. minut tohoto duelu.

VELKÝ BOR - HRÁDEK  0 : 2 (0 : 1)

Miloslav Kolář

Utkání začala obě mužstva ve svižném tempu, byl vidět pohledný bojovný fotbal s šancemi na obou stranách. V 15‘ trefil po opakované střele spojnici branky domácí Dan Vonášek. Ve 20‘ se ale hosté po opakované dorážce v malém vápně Holečkem  ujali zásluhou nedůrazu domácích trochu se štěstím vedení. V následujících minutách působili hosté sehranějším dojmem, ale domácí  zbraně nesložili a dokázali si vytvořit několik golových šancí, ale hlavička Červeného šla těsně nad břevno a střelu Němce hosté zachraňovali na brankové čáře. Do kabin tak šli v poločase spokojenější hosté s jednobrankovým vedením. Do druhého poločasu už u domácích nenastoupil zraněný Kliment a poté musel odstoupit i Hoda. Přesto ale měli domácí šanci po rohovém kopu, ale pro golové zakončení chyběl důraz. A tak hosté z protiůtoku svůj náskok zvýšili a začali si kontrolovat  hru. Navíc domácím začínaly ubívat síly a i když si ještě v závěru zápasu dokázali šance vytvořit, v golové zakončení je proměnit nedokázali a tak i když si hosté bodový zisk zasloužili, domácí může mrzet neproměňování golových šancí.

Branky: 21‘ Švelch Jakub,  58‘ Adamec Tomáš

Rozhodčí Šmrha Miroslav      , ŽK 1:1, diváků 40.

VRHAVEČ  - KLATOVY B 5:0 (5:0)

Branky: 40', 42' Jandečka Tomáš, 8' Hrach Václav, 15' Krysl Alois, 21' Mundl Karel, Rozhodčí Lubomír Kurc, ŽK 0:2, diváků 70.

Foto 2x  z utkání Vrhaveč - Klatovy B : Milan Kilián _Klatovský deník

BĚŠINY - ŠVIHOV  3:2 (2:1)

Branky: 27. Vališ Miroslav,  32.Matějka Václav , 81. Vítovec Stanislav - 39 .Kudják Miloslav,  58. Kašpárek Václav

Rozhodčí Jan Jakš, ŽK 0:2, diváků 30.

LUBY  B - NEZAMYSLICE 2:1 (0:1)

Miroslav Křížek

Hosté se ujali vedení ve 38 min. Michalem Hupkou, který z blízka usměrnil centrovaný míč za záda domácího brankáře Petra Kodeše. Obrat v utkání se domácím povedl až ve druhém poločasu, kdy se střelecky prosadili v 50 min. Miroslav Šůs a v 53 min. Zdeněk Rückl. V nervózně dohrávaném utkání si domácí i přes vyloučení svého kapitána Radka Pikharta v 79 min. již vítězství pohlídali.

Sestava domácích : Petr Kodeš, Štěpán Heřman, Pavel Smolík, Zdeněk Rückl, Radek Pikhart, Miroslav Šůs, Marek Johánek, Pavel Kováč, Jiří Bešta, Marek Havlovic, Jakub Hanus. Střídající : Alexander Gebel, Tomáš Flax, Karel Šleis a Václav Plánička.

Sestava hostů : Martin Ritter, Jaromír Pánek, František Ritter, Jan Aschenbrenner, Michal Hupka, Jonáš Bartoš, Štěpán Tuček, Jaroslav Krejčí, Martin Flaks, Ondřej Musil, Martin Drýk. Střídající : Josef kubovec, Matěj Žemlička, Jakub Naschle a Martin Kopačka.

Branky : 50' Šůs Miroslav, 53' Rückl Zdeněk -  38' Hupka Michal.

Rozhodčí Habada Vladislav , ŽK 4:3, ČK 1:0( 79' Pikhart Radek po druhé ŽK(, diváků 40.

BOLEŠINY  - CHANOVICE 2:2 (1:1) PK 4:3

Branky: Roháč Jan 28ˇPK ,85ˇ-Prýmas Jaroslav 41ˇ Černohorský Lukáš 58ˇPK

Rozhodčí Lubomír Kurs, ŽK 0:2, ČK 0:1 ( Pavlovský Daniel),  diváků 80.

SUŠICE B  - JANOVICE  5:1 1:0)

Vratislav Krulich

Utkání solidní úrovně, když o výsledku rozhodla pětiminutovka v polovině druhého poločasu.

Branky:  30´ Marek Budil, 62´ Jakub Szedmák, 64´ Petr Chmelík, 65´ Miroslav Bachroň, 66´ Jiří Bešta - 54´ Petr Šobek

Rozhodčí Josef Javorský, ŽK 3:1, diváků 110.

ŽEL. RUDA - MALÝ BOR

Utkání odloženo pro nezpůsobilý terén .

Dohrávka 22. kola

------------------------

LUBY B  -  ŠVIHOV   4 : 1 (2 : 0)

Branky: 20' a 27' Sydorenko Vasyl, 76' Koželuh Vojtěch a 89' Voráč Jan -  65' Brož Ondřej. Rozhodčí Bína Roman, ŽK 0 : 1, diváků 20.