OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI 22. kolo 17. – 18. 5.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

V DERBY NECHAL DRUHÝ HRÁDEK BODY V SUŠICI

Po 22. kole fotbalového okresního přeboru mužů  se z polojasna na čele tabulky  vyjasnilo ve prospěch lidra tabulky Haas Chanovice. Důvodem toho, že je obloha  bez jakéhokoliv mráčku ze kterého by mohlo zapršet v neprospěch Chanovic  a zisku prvenství v tomto ročníku je čtyři kola již luxusní jedenáctibodový náskok .  Stalo se tak po té, kdy pronásledující Svatobor Hrádek nechal tři body v místním derby na hřišti sušické divizní rezervy ! Průběžnou tabulku OP zkresluje její neúplnost  z důvodu odložených dvou zápasů. Pro nezpůsobilý terén se nehrálo v Železné Rudě(náhradní termín  21.5.)  a v Lubech (NT 29.5.).

VELKÝ BOR - VRHAVEČ   1 : 1 (1 : 1)PK 4:5

Miloslav Kolář

Za nepříznivého deštivého počasí přivítali domácí na svém hřišti mužstvo z čela tabulky, a nezačali špatně, hráli bez ostychu a vynutili si serii rohových kopů a z jednoho z nich se jim podařilo po hlavěŠtěpána Kulhánka  jít do vedení, Vzápětí ale hosté po nenápadné akci a skrumáži v malém vápně dokázali srovnat. Následný gól domácího Vrány nebyl uznán pro ofsajd, a hlavička Hody po centru šla těsně vedle. I přes odstoupení Hody byla na domácích  vidět snaha bojovat a i zásluhou zákroku Václavíka v posledních minutách poločasu si dokázali udržet nerozhodný výsledek. Do druhého poločasu ale domácím už trochu elán vyprchal, přesto se v ložené šanci po pasu Turka ocitnul Vonášek, ale neměl sílu na umístěnou střelu, vzápětí musel na brankové čáře odkopávat  Červený, a pro změnu opět domácí Zoubek nedokázal v tísni v malém vápně trefit bránu. Na druhé straně zase dvakrát za sebou bravurně zachraňoval Václavík. Po střídání Klimenta se v poslední čtvrthodině hra domácích trochu oživila a tak dokázali v normální hrací době nerozhodný výsledek udržet. V penaltovém rozstřelu už ale byli hosté úspěšnější v poměru  5 : 4. S přehledem řídil rozhodčí Šmrha .

Branky: 7. Štěpán Kulhánek – 11. Alois Krýsl

Rozhodčí Šmrha Miroslav      , ŽK  1:1, diváků 30.

BOLEŠINY  - MALÝ BOR  3 : 1 (2 : 0)

Branky: 5. a 34. Koželuh Jan , 51. Juřina Roman - 60. Jára Karel

Rozhodčí  Orlík, 3:1, diváků 60          .

CHANOVICE – NEZAMYSLICE 3 : 1 (0 : 0)

Oldřich Šebek

V první půli to vůbec nevypadalo, že hraje lídr soutěže s osmým týmem tabulky. Hra byla vyrovnaná, i když domácí drželi míč více na svých kopačkách. Do šancí se však nedostávali, neboť hosté velmi dobře zhustili střed pole. Ve druhé půli již byla převaha domácího týmu znatelná, přišly i šance a diváky mohly zahřát pěkné šance. První gól vstřelili domácí po rohovém kopu, kdy nejvýše vyskočil Michal Polena a zavěsil. Hosté však dokázali agilním Krejčím vyrovnat. Za chvíli se skóre znovu měnilo, když dostal Jan Šebek krásný pas za obranu a tváří v tvář hostujícímu brankáři se nemýlil. Domácí se snažili kontrolovat hru, ale vytvořili pár chyb v obraně, které však hosté nepotrestali. V 73.minutě se dostal do vápna Vašek Zoubek a prostřelil brankáře hostí. Poté již domácí nepřipustili žádné drama a dovedli zápas do vítězného konce.

Branky: 53 . Polena Michal, 62. Šebek Jan, 73. Zoubek Václav - 56. Krejčí Jaroslav, Rozhodčí Hessová Tereza, ŽK 0:4, diváků 50.

ŽELEZNÁ RUDA - JANOVICE - nehráno

Nehráno pro nezpůsobilý terén. NT na základě dohody obou klubů(podléhá schválení STK) je středa 21.5. 2014 od 18:30 hodin.

LUBY  B – ŠVIHOV - nehráno

Nehráno pro nezpůsobilý terén. NT  29. 5. od 18,00 hodin.

SUŠICE B - HRÁDEK  3:2 (2:0)

Průměrné utkání na těžkém terénu se zaslouženým vítězstvím domácích.

Branky: 20´ a 26´ Petr Chmelík, 75´ Tomáš Klíma  -  85´ Jiří Brabec, 90+2´ Pavel Franěk

Rozhodčí Petr Švátora, ŽK 3:3, ČK 1:0 (90. Tomáš Klíma), diváků 80.

BĚŠINY - KLATOVY B  4:0(1:0)

Branky: 30. Vališ Miroslav,49 Matějka Tomáš, 75. Vítovec Stanislav PK,86. Mayer Filip

Rozhodčí Zuzana Špindlerová, ŽK 1:2, 30 diváků.