Krajský přebor žáci starší 22 . kolo 17.-18.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KLATOVY POČTVRTÉ ZA SEBOU S ČISTOU NULOU

Devět jarních soutěžních zápasů mají za sebou účastníci  starších žáků.  Lídr tabulky SK Klatovy absolvoval všechny tyto zápasy bez klopýtnutí s plným počtem bodů. Stoprocentní úspěšnost zdobí ještě bilance v počtu absolvovaných zápasů bez obdržené branky. Zatím jich bylo na jaře šest, z toho v posledních zápasech to bylo čtyřikrát za sebou.

V posledních kolech zaznamenaly zjevnou úspěšnost také kolektivy Okuly Nýrsko a TJ Sušice. Nýrští žáci bodovali čtyřikrát za sebou, z toho třikrát vyhráli s nulou a jednou se na Doubravce se o body dělili.  Sušice na hřištích bodovala dokonce pětkrát, ale ve dvou o body z důvodu nedostatku v úhradě členství ve FAČR přišla. Tuto sérii v posledním kole pokazil na svém hřišti těsnou výhrou 2:1 žákům z města na Otavě Tachov.

KLATOVY - STŘÍBRO 10: 0 ( 5: 0)

Petr Ulrych

Klatovští starší žáci zvládli další zápas sezóny nad očekávání dobře, i když je pravdou, že hosté jejich tlaku příliš nevzdorovali a domácí hráči tedy rozhodně nemuseli předvést to nejlepší ze své hry. Za zmínku snad už jen stojí branka, kterou za starší žáky vstřelila posila z řad mladšíků Matyáš Barborka.

Branky: Žižka 3, Skýpala 2, Pivoňka, Knap, Marek, Shklyarskyy, Barborka

Rozhodčí Tereza Hessová, bez karet, diváků 40.

TACHOV - SUŠICE  2: 1 ( 2: 1)

Branka za Sušici : Aleš Černý .  ČK: Brabec

NÝRSKO - HORAŽĎOVICE  5: 0 ( 3: 0)

Ivan Pavlik

V Nýrsku sehrálo na těžkém promáčeném terénu. Domácí si po úvodních pěti minutách vytvořili převahu. Měli několik vyložených šancí, několikrát zazvonila tyč hostující branky. Ale skórovat se jim povedlo až ve 23 minutě, kdy se s hranice šestnáctky prosadil Vávra. Po této brance spadla z domácích nervozita a do poločasu přidali další 2 branky. Druhý poločas byl obrazem toho prvního. Nýrští zahazovali své šance a tak ke zvýšení náskoku došlo až ke konci utkání.

Branky:23´ Vávra Dominik, 25´Hranáč Robin, 28´ Mašek Zbyněk, 58´ Brož Michael, 68´ Pavlík Jakub

Rozhodčí  Brůha Radek, bez karet, 40 diváků.

Košutka - Nepomuk  1: 2 ( 0: 1),  Domažlice - Přeštice 8: 1 ( 6: 1), ZČE – Vejprnice  6: 3        ( 4: 1),  Smíchov- Senco   0: 2 ( 0: 1)