1.A TŘÍDA 25. kolo 10.-11.5.2014

1.A  TŘÍDA

BEZ BODŮ SE POSOUVAJÍ V TABULCE OPAČNÝ SMĚREM

V 25. kole 1.A třídy, což znamená pět kol před koncem tohoto soutěžního ročníku  se týmům z  Pošumaví na body nepodařilo dosáhnout.  Místo očekávaného posunu v tabulce směrem ke středu tabulky se tak trojlístek Svéradice, Nýrsko i Mochtín po neúspěšném kole posouvají opačným směrem znamenající nebezpečné sestupové pásmo. Je pravdou, že Nýrsko i Svéradice měly venku soupeře, které mají reálné šance si zahrát o baráž postup. Doma opět nezvládl Mochtín důležitý zápas o šest bodů a prohrál svůj duel se svým sousedem v tabulce.

TJ ZRUČ - O. NÝRSKO 4: 1 ( 1: 1)

Stanislav Steiner

První poločas začalo domácí mužstvo náporem ,který po několika slibných příležitost korunovalo vedoucí brankou  utkání. Hráči Okuly se sporadicky dostávali k  ohrožení domácí branky.    Ve 40' střelu Patrika Kvítka zablokoval v pokutovém území obránce domácího mužstva rukou a nařízený PK s jistotou proměnil Tomáš Rubáš a srovnal tak stav na 1:1.

Ve druhém poločase na hřišti kralovalo domácí mužstvo .Střelecky byl  úspěšný domácí hráč, Jiří Lauko,který 65'utkání vstřelil svojí třetí branku. V této části zápasu  zcela zklamali zaslouženě si odvezli vysokou porážku a nebýt výkonu Jirky Moravce v nýrské brance mohlo být ještě hůře.

Branky: 16., 49. a 65 Lauko Jiří , 74.  Nosek Vladimír - 40. Rubáš Tomáš/PK/

Rozhodčí : Valenta Martin-Černý Tomáš,Mezera Tomáš, ŽK 0:2, diváků 150. DS:Müller Karel

Sestava Nýrsko: Moravec-Výtisk,Kalivoda st/67'Trefanec/,Antonovics, Valenta /64'Raiser/ -Koutník,Hvězda/76'Šlehofer/,Kalivoda ml

ČERNICE - SVÉRADICE  7: 1 ( 4: 1)

Branky: Stoilov 3, Forman 2, Mastný, Seman - Chaloupka; ŽK: 1:0, diváků 150.

MOCHTÍN - CHODSKÝ ÚJEZD   2: 3 ( 0: 1)

Domácí fotbalisté nezvládli důležitý zápas o šest bodů, po dramatickém průběhu ho prohráli 2:3. Měli sice velkou snahu i šance na vstřelení golů, ale v zakončení to opět skřípalo. Hosté naopak měli ve svém středu rychlonohého Petra Pikla, který svými průniky dělal mochtínské obraně největší potíže. Nakonec byl autorem hattricku, svým třetím golem rozhodl zápas pouhé dvě minuty před koncem ! I přes porážku je nutno domácí fotbalisty pochválit za velkou bojovnost. Prohrávali totiž 0:2, od 57. minuty hráli v deseti bez vyloučeného Šťastného, přesto dokázali již v 80.minutě srovnat na 2:2 a měli i šance na vítězný gol. Ten bohužel nepřišel, hosté z dalšího brejku těsně před koncem utkání opět skorovali, z Mochtína si odvezli velice cenné tři body.

Branky: Dolejš 2 - Pikl Petr 3; ŽK: 1:3; ČK: 1:0 (Šťastný), diváků 130.

Rozhodčí Ondřej Pálek, Vladimír Čermák a Marek Mazanec, DS Miloš Harmady.

ŽIHLE - SENCO B   1: 1 ( 0: 0) PK 4:5

Branky: Hora - Pavlíček; ŽK: 3:4

SP.POŘÍČÍ - ROZVADOV  2: 2 ( 1: 1)PK 3:5

Branky: Fiala, Homolka - Janoušek, Kabourek; ŽK: 1:3; ČK: 1:1

KŘIMICE - M.TOUŠKOV   4: 1 ( 3: 1)

Branky: Kohout 2, Kovačič, Šváb - Šilhánek; ŽK: 1:1, diváků 120.

H. TÝN - CHLUMČANY 2: 0 ( 0: 0)