Krajský přebor starších žáků -předehrávka 25.kola(7.5.) a 21.kolo 10.-11.5.2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

NÝRSKO SE NEZALEKLO FAVORITA

Fotbalový krajský přebor žáků pokračoval 21. kolem. Toto kolo bylo z pohledu jarních výsledků týmů z Pošumaví jedno z nejúspěšnějších. Rozhodně k tomu přispěli žáci Okuly Nýrsko, kteří získali cenný bod na hřišti třetího celku tabulky Senco Doubravka.

Vítězství lídra tabulky SK Klatovy v Horažďovicích se očekávalo, více však překvapil dvouciferný výsledek. Stejně jako na podzim v Plzni, tak i nyní doma v odvetě byli úspěšní v duelu se ZČE Plzeň úspěšní starší žáci TJ Sušice, tentokráte ale bylo jejich vítězství daleko přesvědčivější.

HORAŽĎOVICE – KLATOVY 0 :11 (0:4)

Branky: Žižka 4, Kolerus 2, Pivoňka 3, Šobek  2.

Rozhodčí:Kulhánek;Diváků : 30.

DOUBRAVKA -  NÝRSKO 1: 1 ( 0: 1)  PK 3:1

Ivan Pavlik

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a vytvořili si územní převahu, ze které vytěžili několik standardních situací. Ve 13. minutě šli do vedení hosté po přímém kopu, který dorazil do branky Hranáč. Do konce poločasu se hra vyrovnala. Ve druhém poločase se hosté během prvních deseti minut dostali do 3 slibných šancí. Dá se říct, že o utkání rozhodly dva hrubé fauly domácích, které rozhodčí přešel bez karet. Nejdříve byl bez míče faulován Trumpeš a potom byl domácím stoperem odhozen na železnou zábranu Malát. Faulovaní hráči již utkání nedohráli. Tím hostující tým oslabil, neboť musel jít druhý brankář hrát do pole. Hosté přesto bojovali a vyrovnávací gól dostali až v nastaveném čase.

Branky: 73´ Dolák Jan – 13´ Hranáč Robin

Rozhodčí:Pálek Ondřej;ŽK:1 : 0;Diváků 40.

SUŠICE - ZČE PLZEŇ B   5 : 0 (1 : 0)

Branky:55' a 56' Miškovič, 26' Bernátek, 38' Jána, 53' Svoboda

Sestava Sušice: Kožmín - Hubáček, Černý, Löffelmann, Homolka - Gajdečka, Křížek, Frolík - Jícha, Skýpala, Bernátek ; střídali: Jána, Brabec, Miškovič, Dryk, Svoboda, Skrbek, Kutil

Martin Kalný – trenér domácích : " Dnes jsme vstřelili pět nádherných branek, ať už po kombinaci nebo díky individuálním schopnostem našich hráčů.“

OSTATNÍ VÝSLEDKY  21. KOLA :

Vejprnice Smíchov 1: 1 ( 1: 0)  PK 2:0, Přeštice - Tachov 2: 3 ( 1: 1), Nepomuk - Domažlice 2: 3 ( 1: 3), Stříbro- Košutka  3: 1 ( 2: 1)