Krajský přebor dorostu starší -předehrávka 26.kola(8.5.) , 21 . kolo 10.-11.5. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ DOROST

TŘETÍ TÝM PŘEBORU NECHAL BODY V KLATOVECH

Z hřiště z Klatov se body nevozí. O tom se přesvědčili v 21. kole KP starší dorostenci Slávie Vejprnice.  Momentálně třetí celek KP   sehrál s domácím týmem kvalitní partii hodné umístění obou soupeřů v tabulce, který skončil vítězstvím Klatov.  Další dva týmy z Pošumaví hrající na hřištích soupeřů na body nedosáhly. Horažďovice prohrály na hřišti souseda v tabulce v Karlovicích  a  dvanáctá Sušice dostala výprask v podobě osmi gólů na hřišti týmu z druhé poloviny tabulky ZČE Plzeň.

SK KLATOVY – VEJPRNICE   2 : 1 (1 : 0)

Trenér Ján Gašár : „ Utkání s tímto soupeřem má pokaždé vysokou kvalitu a přináší hodně vzruchu. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Od první minuty se hrálo s patřičným nasazením, důrazem v osobních soubojích a k vidění byla řada kombinačních akcí vedoucích k zakončení. Vedení našemu mužstvu zajistil Procházka brankou z pokutového kopu. V závěru 1. poločasu zvýšil vedení 2 : 0 Jakub Pitel po úniku Krásného a jeho přesném centru za obranu soupeře. Výsledek 1. poločasu mohl být i výraznější, neboť velmi dobré příležitosti ke skórování ještě nevyužili Procházka a Dolanský.

Ve 2. poločase měl soupeř místy herní převahu, vypracoval si i příležitosti ke skórování, ale kontaktní gól vstřelil v 80. minutě. Závěr však byl velmi hektický, soupeř se snažil skóre srovnat a nám umožnil hrozit rychlými protiútoky. Dolanského vychytal brankář soupeře a Harmady ve velmi dobré pozici nastřelil tyč.“

Branky za Klatovy: Procházka, Pitel.

Sestava domácích  : Šít - Kozák, Macháček, Čabrada, Urs - Dolanský, Bilíček, Procházka, Jakub Pitel - Krásný, Harmady. Dále nastoupili Povolný, Kučera, Jan Pitel.

KRALOVICE - HORAŽĎOVICE            3 : 2 ( 1: 1)

Sestava FK Horažďovice: Ondrejíčka, Greger, Šašek, Pařil, Boček, Mareš, Vrzal, Panuška, Nováček, Motl, Kovář, Hlaváč, Pikeš

Branky za Horažďovice:  Motl Jiří, Nováček Tomáš (PK)

ZČE PLZEŇ – SUŠICE   8 : 0 ( 2: 0)

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

Rokycany - Přeštice  6: 0 ( 1: 0), Domažlice - Stříbro  2: 3 ( 0: 1), Tachov - Nepomuk   10: 2 ( 5: 0), SŠ Plzeň - Senco   4: 3 ( 1: 3)

Předehrávka  26. kola  KPD – 8.5.

FK HORAŽĎOVICE – JISKRA DOMAŽLICE   9 : 1 (4 : 0)

Branky:Hlaváč Marek 2, Šašek Martin, Boček Jan 2, Motl Jiří, Nováček Tomáš, Mareš Lukáš, Panuška Václav

Rozhodčí: Homr Jiří;ŽK:3:2;Diváků : 30.

Sestava domácích: Ondrejíčka, Pařil, Greger, Šašek, Mareš,Kovář, Vrzal, Panuška, Nováček, Motl, Boček, Pikeš, Hlaváč