IV. TŘÍDA - skupina B předehrávka 26.kola (8.5. a 21. kolo 10.-11.5.

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

JARNÍ NEPORAZITELNOST VISELA NA VLÁSKU

Po dlouhé cestě chybí jen pouhý krůček fotbalistům Budětic k tomu, aby dva toky od vzniku jejich klubu se otevíralo šampaňské na oslavu postupu do vyšší soutěže. Pět minut před koncem utkání v Myslívě svojí vítěznou brankou, kterou skóroval Jan Sekyra  se k tomuto cíli opět blíž.  Na druhé straně deset minut chybělo k tomu, aby na jaře úspěšná Plánice přišla v Kolinci o svojí letošní neporazitelnost.  Remízou si opět polepšila a v tabulce se přiblížila pouze jediný bod svému největšímu rivalovi Sokolu Kvasetice. Zdá se, že tím blížící se derby  Plánice-Kvasetice o posledním květnovém víkendu ještě více zvyšuje adrenalin v obou táborech aktérů tohoto derby!

KVASETICE - HRÁDEK B   6 : 3 ( 1 : 1 )

Pavel Roub

Celý zápas se hrál za jasné převahy domácích. Šancí měli na několik zápasů, ale až ve druhém poločase je začali využívat. Hosté dali sice 3 branky, ale vše po chybách domácích hráčů.

Branky: 43.,50.,57. Klíma Ondřej,64. Maršík Zdeněk, 71.,89. Ballý Michal - 24. Pena Marek, 58. Da Jakub, 82. Bilý Lukáš. Rozhodčí Radim Koura, ŽK 1:2, diváků 30.

VEŘECHOV - SOBĚŠICE    6  : 1 (4 : 0)

Branky: 31. Hládeček Michal, 37.,39. a 42.  Hozman Jaroslav, 57. a 88. Šíp Petr-  68. Pokorný Luboš.  Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 1:1 ; Diváků : 40.

KOLINEC -  PLÁNICE   2 :  2  (1 : 1) PK 6 : 5

Karel Pohanka

Na jaře neporažený mladý tým Sokola Plánice dorazil na krásné hřiště v Kolinci v nekompletní sestavě, což se v prvních minutách projevilo i na hře hostí. Borci Kolince zatlačili v prvních dvaceti minutách hráče Plánice na jejich vlastní polovinu a vytvořili si několik slibných příležitostí z nichž se jim jednu podařilo proměnit hned z kraje zápasu, po krásném gólu Kolince domácí ještě stihli nastřelil břevno hostí, postupem času se však hra začala vyrovnávat a chvíli před koncem poločasu se po pro Plánici typické kombinaci Bauera, Vlčka a Kejhy poslední zmiňovaný perfektně trefil střelou šajtlí k tyči. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Druhý poločas byl naprostým opakem toho prvního, karta se otočila a tentokráte se dostali pod tlak favorité z Kolince. Kolinec však nezapomínal útočit z nebezpečných protiútoků, z nichž jeden proměnili v branku z kategorie kuriózních, kdy centr ze strany netrefilo hned několik domácích i hostujících hráčů včetně golmana a míč se pomaličku dokutálel do branky. Stav 2:1 však nevydržel dlouho, hráči Plánice se do domácích zakousli vší silou a obstřelovali branku až  se jim nepodařilo srovnat. Muž zápasu Jakub Kejha převzal těžkou přihrávku a prodral se až za obranu hostí, kde naservíroval míč Pavlu Hlavatému před prázdnou branku, který pohodlně srovnal do sítě Kolince. Chvíli před koncem druhého poločasu převzal ve formě hrající Kejha centr Vlčka a prudkou střelou nastřelil tyč domácí branky.  Utkání pokračovalo v obdobném tempu až do konce a stav 2:2 zůstal i konečným. Při dlouhé sérii penalt byli úspěšnější domácí za které musel rozhodovat až vlastní golman, který svůj pokutový kop s přehledem proměnil. Diváci si pochvalovali zápas, při kterém obě dvě mužstva předvedli pohledný fotbal, jak Kolinec v prvním tak Plánice v druhém poločase, obě dvě mužstva vstřelili po dvou brankách a nastřelili brankovou konstrukci, pohledný zápas plný šancí, akcí a kombinací lze tak pozitivně vyhodnotit z pohledu obou mužstev.

Branky: 10. Kratochvíl Vít 55. Horák Jan -  32.Kejha Jakub 80. Hlavatý Pavel

Rozhodčí Vladimír Pastyřík, ŽK 1:3, diváků 100.

MYSLÍV - BUDĚTICE  0 : 1 (0 : 0).

Branky: 85. Jan Sekyra

Rozhodčí Lubomír Kurc, ŽK 3:1, diváků 90.

PAČEJOV B – MILČICE   4 : 1 (2 : 1)

Tradiční derby, které přilákalo do ochozů pačejovského sportovního areálu velmi slušnou diváckou návštěvu, se tentokrát neslo v poklidné atmosféře. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a jejich vítězství je zasloužené. Utkání bez karet řídil rozhodčí Radek Brůha ze Sušice.

Branky: Jiří Cikán /12.minuta/, Jan Kodýdek /36.minuta/, Josef Hora /53.minuta/, Pavel Ticháček /56.minuta/ - Pavel Beran  /43.minuta/

Rozhodčí:  Brůha Radek, bez karet, diváků 100.

ZAVLEKOV - H.M.BOŽÍ     8 : 1 (5 : 0)

Branky: 11. Maxa Jan,19. Křesák Pavel,26. Pacholík Hynek,38. Novák Jiří,43. 60. 69. Bylinskyy Volodymyr,88. Kupka Robert - 62. Kuchynka Boris

Rozhodčí Miroslav Šmrha, ŽK 0:1, diváků 60.