OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI dohrávka 19.kola(8.5.) a 21 . kolo 10.-11.5.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

Okresní přebor -  aktuální výsledky

V OKRESNÍM PŘEBORU SE STŘELCŮM DAŘILO

Bohaté na branky bylo 21. kolo okresního přeboru. V něm se střelci činili a výsledkem jejich snahy je průměr na jedno utkání 4,5 branky .  Nejvíce devět  jich padlo v duelu Klatovy B – Železná Ruda. Úspěšné byly i týmy Bolešin a Chanovic které na hřištích soupeřů vstřelily pět branek. V tomto kole také pokračoval souboj o nejlepšího střelce okresního přeboru  mezi Janem Roháčem z Bolešiny, který se dostal do čela  kanonýrů hattrickem do sítě Švihova. Dosud se dělil o vedení s Michalem Polednou  z týmu lídra tabulky Haas Chanovice  , který  v tomto kole skóroval v Malém Boru dvakrát. Nejméně branek padlo v Hrádku, kde překvapivě hostující Běšiny připravily domácí druhý tým tabulky o dva body ! To vše k radosti Chanovic kdy jejich náskok na Svatobor opět narostl na pět kol před koncem na slibných osm bodů.

NEZAMYSLICE - VELKÝ BOR  4 : 0 (1 : 0)

Janda Milan

Domácí na svém trávníku přivítali mužstvo z Velkého Boru, které hraje na jaře v dobré formě. Očekávalo se vyrovnané utkání a dobrý fotbal. V prvním poločase začali lépe domácí a  po několika šancích se z levé strany přízemní střelou z úhlu v 15´trefil Michal  Hupka. Hosté domácí obranu nepřehrávali a tak se do žádné vyložené šance nedostali, Do  šaten se šlo za stavu 1:0. Druhý poločas domácí zlepšili kombinaci a  velký tlak vyústil v další góly vsíti hostů. Nejprve se po centru Martina Drýka prosadil důrazný Martin Šlais v 65´ a o tři minuty později po špatné rozehrávce hostů přihrál před prázdnou branku Ondřej  Musil a střelec úvodního gólu nezaváhal. V 89´zakončil svůj střelecký den Michal Hupka třetím gólem, když se uvolnil v pokutovým území  a přízemní střelou podtrhl prohru hostů. Velký Bor si vypracoval pouze jedinou šanci, ale tu zlikvidoval spolehlivý brankář Martin Ritter, který si připsal druhém zápase za sebou nulu. Trenéři domácích našli optimální sestavu obrany a ta již třetí zápas neinkasovala gól. S přehledem řídil Abraham Josef ze Sušice.

Sestava domácích:  Ritter Martin- Drýk,Ritter František,Šlais,Bartoš- Pánek,Musil, Tuček, (Vinický Aleš) ,Hupka-Aschebrenner, Krejčí (Kopačka)

Branky : 15´,68´,89´-Hupka Michal,65´-Šlais Martin

Rozhodčí: Abraham Josef, ŽK: 2:2. Diváků 90.

FC ŠVIHOV - BOLEŠINY   1 : 5 (0 :3 )

Branky: 54.Brož  Ondřej -  30. 82. 84. Roháč  Jan , 15. 16. Martínek  Aleš

Rozhodčí:  Švátora  Petr ;ŽK:1:0  ;Diváků : 40.

JANOVICE A - LUBY  B   3 : 0 (2 : 0)

Branky: 27.  Urban Miroslav, 43.  Müller Jan, 78. vlastní

Rozhodčí  Habada Vladislav, ŽK 1:3, diváků 50.

HRÁDEK A - SOKOL BĚŠINY   1 : 1 (1 : 0) PK 9:10

Branky: 10. Kojzar David - 82.Vališ Jaroslav

Rozhodčí Milan Hovorka, ŽK 3:3, diváků 100.

VRHAVEČ A - TJ SUŠICE B   2 : 0 (1 : 0)

Branky:  45'Jan Skřivánek,72'Alois Krýsl

Rozhodčí Zdeněk Hájek, ŽK 1:1, diváků 60.

MALÝ BOR –  CHANOVICE   0 : 5 ( 0 : 2 )

Branky: 13. a 85.  Polena Michal, 30.  Šebek Jan, 49. Polena Josef, 87. Prýmas Jaroslav.

Rozhodčí  Petrželka František, ŽK:3:1 , diváků 120.

KLATOVY B - ŽEL. RUDA  7 : 2 (1:1)

Branky: 26. Votípka, 48. Šlechta, 49. a 71. Bouzek, 60. Kozák,  73. Ježek, 80.Rendl - 38. Lehečka, 75.Duda.  Rozhodčí: Bureš Jiří, ŽK: 0:1 , diváků 50.

Sestava SK Klatovy 1898 "B": Opl - Sojka, Rendl, Kotáb, Šlechta, Brož (70´ Ježek), Pitel (46´ Kozák), Votípka, Homolka, Bouzek, Lužný

Sestava FJ SRK Železná Ruda:  Kačírek - Kroupa, Duda, Zelenka, Krátký, Loos, Vetrák, Lehečka, Greiner 68´ Hach), Balíček, Balda

Dohrávka 19. kola – 8.5.

HRÁDEK - LUBY B  3 : 2 (1 : 2)

Branky : 20. Švelch Jakub, 46. Šoural Luboš, 63. Brabec Jiří - 25. Sydorenko Vasyl, 44. Bešta Jiří.   Rozhodčí: Mazanec Marek, Špindlerová Zuzana, Abraham Josef, ŽK 1:2, diváků 150.