IV. TŘÍDA - skupina B 20. kolo 3.-4.5. 2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

MILČICE POPRVÉ DOMA NA JAŘE VYHRÁLY

Ve 20. kole IV. třídy sk. B hrály nastupovali hráči Sokola Milčice  na domácím hřišti na jaře již počtvrté . V předcházejících třech zápasech  tým, který na hřištích soupeřů dokáže zabrat (naposledy vyhrál  na horké půdě v Kolinci i Veřechově)  uhrál pouze  remízu se Sokolem Plánice. Následovaly dvě prohry,  ale tentokráte se domácí příznivci dočkali zásluhou vítězné branky Tomáše Vladaře si poprvé doma připsali  plný bodový zisk.

V laufu se nadále drží  na jaře Plánice a Sušice C, které  ani tentokráte doma nezaváhaly.

PLÁNICE - MYSLÍV 2 : 1(1 : 0)

Karel Pohanka

V sychravém počasí se na plánickém hřišti odehrál pro diváky velice pohledný zápas, Plánice se opět prezentovala svým pohledným kombinačním fotbalem,avšak její soupeř z Myslíva rozhodně nezůstával pozadu a  tak se bylo stále na co dívat, hned na začátku utkání mohli vidět diváci skvělý zákrok golmana hostí když zlikvidoval přízemní střelu Jiřího Vlčka, v 37. minutě zužitkoval Tomáš Plánička centr z pravé strany a hlavou poslal Plánici do vedení, po sérii skvělých zákroků obou golmanů se šlo za totožného stavu do kabin. V 68. minutě srovnal útočník hostí Jiří Kubala a hra stále nabírala na obrátkách, což šlechtí obě dvě mužstva, která se musela potýkat s velice podmáčeným terénem. I Přes nepříznivé počasí se oba týmy dále snažili proniknout kombinačním fotbalem k brance soupeře. V 75. minutě přišel nejhezčí moment utkání, když se Ondřej Kozák odpoutal od bránícího hráče a životní střelou spoza vápna vymetl šibenici hostí, s touto geniální trefou nemohl skvěle chytající golman z Myslíva nic dělat. Díky výborným zákrokům obou golmanů stav 2:1 vydržel až do 90. minuty. Vyzdvihnout je třeba výkony obou týmů, které předváděli pohledný fotbal a bojovali až do konce zápasu.

Perspektivní tým talentovaných hráčů z Plánice tak potvrdil jarní formu a prodloužil svojí sérii neporazitelnosti.

Branky: 37.Plánička Tomáš ,75 Kozák Ondřej- 68.Kubala Jiří.

Rozhodčí Lojík Václav, ŽK 0:2, diváků 70.

H.M.BOŽÍ - KOLINEC     1 : 2 (0 : 0)

Branky: 83. Zelený Martin - 57. Javorský Štěpán, 87. Milfort David.

Rozhodčí Josef Abraham. ŽK:1:2. ČK: 0:1(Horák Jan), diváků 50.

SOBĚŠICE - ZAVLEKOV   1 : 4 (1 : 2)

Branky: 8. Vlček Milan - 4. Turek Jiří, 37. Bilynskyy Volodymyr, 72. Maxa Jan, 83. Fous Jan (PK).

Rozhodčí Roman Mácal, ŽK 2:0,diváků 20.

MILČICE - KVASETICE   1 : 0 (0 : 0)

Branka: 50.Vladař Tomáš.

Rozhodčí Miroslav Šmrha, ŽK 4:4, diváků 40.

SUŠICE C - PAČEJOV B  2 : 0 ( 0 : 0 )

Branky: 56. Mataše Martin, 85. Novák Jakub.

Rozhodčí Luděk Staněk, ŽK 6:0, diváků 30.

HRÁDEK B - VEŘECHOV  1 : 2 (0:0)