Krajský přebor žáci mladší 19. kolo 26.-27.4.2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

DUEL DVOU SOUSEDŮ V TABULCE VYZNĚL JEDNOZNAČNĚ PRO NÝRSKO

K poslednímu ze tří utkání po sobě jdoucích se soupeři z první pětky tabulky zajížděli klatovští mladšíci na horkou půdu plzeňské Doubravky. Vedoucí celek tabulky i v Plzni nezaváhal a nadále vévodí v tabulce s náskokem pěti bodů před Slávií Vejprnice. Vzájemné zápasy v současné době dvou sousedů v tabulce KP mezi Nýrskem a Sušicí v této věkové kategorii  v právě rozehraném soutěžním ročníku skončily zcela rozdílnými výsledky. Zatím co v Nýrsku na podzim vyhrála Sušice 6:0, v odvetě hrané v Sušici bylo úspěšnější Nýrsko, které zvítězilo 7:0.

SENCO - KLATOVY   1: 3 ( 1: 0)

Radimír Bilíček

I když ne v kompletní sestavě, ale zato náležitě povzbuzeni domácím vítězstvím nad domažlickou Jiskrou se kluci do soupeře s chutí zakousli. Domácí disponují kvalitním a fyzicky velmi vyspělým družstvem a především fyzickou stránkou a rychlými protiútoky za naši obranu se snažili prosadit i dnes. První velkou šanci měli naši kluci, ale střela M.Barborky se otřela pouze o tyč domácí branky. V 10.min. I.poločasu se po autovém vhazování a nedůrazu obrany hostů dostal k míči P.Ševela a pohotovou střelou zajistil domácím vedení. I když kluci z Klatov měli mírnou převahu v poli, do šaten odcházeli s jednobrankovým vedením šťastnější domácí.

V kabině se žádná velká bouřka nekonala, naopak kluci dostali pochvalu a nabádáni byli hlavně k trpělivosti a pokračování stejné hry z I.poločasu. Tato trpělivost se náramně vyplatila hned v úvodu II.půle, kdy se nám během jedné minuty podařilo otočit skóre v náš prospěch. Nejdříve posadil míč z rohového kopu K.Petrmichl přesně na hlavu M.Barborky a hned vzápětí si po rozehře vybojoval míč P.Jílek a s velkou dávkou štěstí prostřelil domácího brankáře. Tímto rychlým druhým gólem jsme domácí tak trochu zaskočili a nám naopak o trochu víc narostlo sebevědomí. Kluci chytrou kombinací drželi míč a po jedné z nich se ve 42.min. prosadil střelou z dálky opět s trochou štěstí T.Partyngl. Stav skóre velel domácím riskovat a tlačit se ještě více před naši branku. Kluci ale zodpovědně a obětavě bránili a další změnu skóre už nepřipustili. Po závěrečném hvizdu rozhodčího se tak mohli radovat z těžce vybojovaných, ale určitě zasloužených tří bodů.

Branky: P.Ševela – M.Barborka, P.Jílek, T.Partyngl

Rozhodčí:Křen            ; bez karet; Diváků : 50.

VEJPRNICE – HORAŽĎOVICE  12: 0 ( 6: 0)

Podrobnosti nehlášeny.

SUŠICE -  NÝRSKO  0 : 7 (0 : 5)

Branky:7.,48. Gondek Patrik , 9.,23. Bastl Adam, 11.,60- Vacek Adam, 30. Irlbek Filip.

Rozhodčí Říha Zdeněk , ŽK 1: 0,  diváků 50.

Sestava Sušice: Hanč, Potužák P. , Potužák M, Tomas ,Kavale, Holeček,  Mach, Krouský, Němec, Mašat, Samek, Lorenc   .

OSTATNÍ VÝSLEDKY :

Přeštice -  Smíchov    7: 1 ( 2: 1), Nepomuk - ZČE  5: 6 ( 3: 4), Stříbro - Tachov   4: 2 ( 1: 1), Košutka - Domažlice  1: 3 ( 1: 1)