KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 17. kolo 26.-27.4.2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

PO PAUZE PŘIVEZLI TŘI BODY Z BLOVIC

Družstvo žáků Startu Luby  , které mělo  v minulém kole volno a tak zajíždělo  ke druhému zápasu po sobě na půdu soupeře, tentokrát do Blovic. Po podzimní domácí bezbrankové remíze s šestým celkem tabulky  dokázali vstřelit dvě branky , které jim zajistily tři cenné body.

BLOVICE - START LUBY  1 : 2  (1 : 1)

Karel Křížek

Hned od úvodu utkání měli hosté více ze hry a už ve druhé minutě měl velkou šanci Honza Šafránek, když jeho střela po rohovém kopu jen těsně minula branku soupeře. Domácí se během prvního poločasu do šancí příliš nedostávali, přesto to byli oni, kteří se ujali vedení 1 : 0, když se v 18. minutě po chybě obrany dostal k míči Tomáš Macourek  a jeho střela skončila za zády brankáře Jiřince. Hosté se snažili o vyrovnání, ale nedařilo se jim překonat dobře hrající obranu a brankáře domácích. Až ve 29. minutě  hostující  Matěj Bláha nejdříve vyhrál souboj s domácím obráncem a potom prostřelil brankáře domácích a srovnal na 1 : 1. Druhý poločas byl vyrovnaný, hostům se vydařila pěkná kombinační akce ve 49. minutě, kdy se po pravé straně dostali před pokutové území soupeře, tam František Petlan našel přesnou přihrávkou Honzu Šafránka  a ten  překonal domácího brankáře a upravil stav na 1 : 2 pro hosty. Do konce utkání se již žádná šance na jedné i druhé straně neujala, a tak si hosté zaslouženě odvážejí vítězství a 3 body do tabulky.

Sestava hostů: Jiřinec Pavel, Kaňák Nicholas, Hosnedl Adam, Doubek Štěpán, Hošťálek Luděk, Šafránek Jan, Maňas Vít, Pivoňka Matěj, Petlan František, Pivoňka Michal a Černý Dominik, střídali  Böhm Marek, Bureš Tomáš, Krejčiřík Zdeněk, Bláha Matěj a Toman Petr.

Branky:18. Macourek Tomáš  -  29. Bláha Matěj, 49. Šafránek Jan

Rozhodčí:  Velíšek Jiří; Diváků : 40.Branky : Macourek Tomáš - Bláha Matěj, Šafránek Jan.