Divize 22. kolo 19.-20.4.2014

DIVIZE – skupina A  -  MUŽI

Divize –aktuální výsledky

V SOUBOJI DVOU POSLEDNÍCH PRO SUŠICI POMLÁZKA Z ŘÍŠE DIVŮ

Vyšlehaná, doslova a do písmene v pohledu konečného výsledku byla v posledním kole o velikonocích doma divizní Sušice. V souboji dvou posledních týmů tabulky inkasovala o plzeňských energetiků, kteří měli na svém kontě jediné vítězství doma nad Milevskem šest branek. Přitom na podzim Sušice na dokázala na hřišti tohoto soupeře zvítězit jednoznačně 4:1. To byl také důvod k tomu, že se v Sušici očekávala od domácích úspěšná obhajoba této výhry a také zisk třech bodů. To co ale po přestávce svému trenérovi Janu Staňkovi, který pro ně i sušický fotbal žije, dělá a obětuje se mu naplno, tak to nemá obdoby. V rozpětí 30 minut inkasovat pět branek a to ještě od posledního celku tabulky je doslova vůči svému kouči i divákům potupné a vůči sušickému fotbalu ostudné!

SUŠICE -  ZČE PLZEŇ   0 : 6 (0 : 1)

To, že se v tomto zápase je na spadnutí takový velikonoční výprask průběh prvního poločasu vůbec nenapovídal!   Oboustranně se hrál ze strany obou celků na divizi docela nadprůměrný a pohledný fotbal. Když domácí nedokázali své vytvořené šance proměnit, přišel v závěru trest a v nastaveném čase domácí po vlastní chybě poprvé inkasovali.

Po přestávce se na hřišti děly věci!  Za dalších půlhodinu hry domácí pětkrát lovili míč ze své sítě a o debaklu bylo rozhodnuto!

Branky: 45. Vohrna, 48. Bednář, 53. a 66. Peterka, 71. a 73. Vnuk. Rozhodčí: Hányš, Štěrba, Nehasil. ŽK: 1:0. Diváků: 450.