IV. TŘÍDA - skupina B 18. kolo 19.-20.4.2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

KOLINECKÝ MICHAL RÁB  V DERBY STAČIL NA HRÁDECKOU REZERVU

V 18. kole IV.třídy skupiny B  bylo šlágrem tohoto kola bezesporu tradiční derby mezi Hrádkem a Kolincem.  Stovka diváků,  která tento duel navštívila  viděla  nejen vítězství hostů z Kolince, ale také  hattrick hostujícího Michala Rába. Tento hráč se již v žákovské kategorii projevoval jako talentovaný střelec a tentokráte svojí pověst kanonýra také potvrdil. Z dalších zápasů zaujala těsná výhra lídtra z Budětic v H.M.Boží , kde se musel na tři body zapotit, když domácí  se o body připravili vlastní brankou. Po návratu po zranění Martina Kalného,  který nyní nastupuje za céčko TJ Sušice přišly i úspěšnější výsledky tohoto týmu, který již na jaře o velikonočním víkendu  svoje čtvrté vítězství v řadě.

H.M.BOŽÍ – BUDĚTICE  1 : 2 (1 : 1).

Branky: 8' Kuchyňka Boris - 22' Korda Vaclav, 50' vlastní.

Rozhodčí: Bala Petr ŽK:3:2.  Diváků  120.

MILČICE – ZAVLEKOV  0 : 2 (0 : 0)

Branky: 70. Pacholík Hynek, 91. Faus Jan

Rozhodčí Lojík Václav, ŽK 1:2, diváků 50.

SUŠICE C - VEŘECHOV  3 : 0 ( 1 : 0 )

Martin Kalný

Branky: Kalný 2x, Žežulka

Rozhodčí: Mácal Roman,  ŽK: 2:1. Diváků: 100

Sestava domácích:Mařík - Podlipský, Mataše, Vaněk, Koryťák - Kratejl, Kalný, Vinický, Žežulka - Mottl P., Sova. Střídali: Blažek, Kříž, Nový, Sotona, Buchsbaum

Radek Mottl, vedoucí mužstva: "Čtvrtá výhra v řadě, potvrdili jsme jarní formu. Měli jsme šance na dva zápasy, přesto jsme vstřelili jen tři branky. Opět jsme se mohli opřít o pevnou obranu."

HRÁDEK B - S. KOLINEC  0 : 3  (0 : 1)

Branky: 17., 58. a 76. Ráb  Michal .

Rozhodčí Jan Veverka, ŽK 1:2, diváků 100.

PAČEJOV B – KVASETICE    2 : 1 (1 : 1)

Nedělní velikonoční fotbal obstaralo v Pačejově utkání domácí rezervy se Sokolem Kvasetice. Pačejov  šel  do vedení ve 30.minutě, kdy se z dálky nádherně trefil Ondra Štěpán. Kvasetice vyrovnaly gólem do šatny ve 45.minutě. Gól z kategorie kuriózních vstřelil Michal Ballý. O tom, že tři body zůstanou doma, rozhodl v 64,minutě po přihrávce Vaška Kláska kapitán týmu Honza Kodýdek. Utkání řídil velice dobře mladý  rozhodčí Jan Jakš ze Sušice.

Branky: 30.  Ondra Štěpán, 64.  Jan Kodýdek - 45.   Michal Ballý Rozhodčí:  Jakš Jan            ŽK:  1 : 0. Diváků: 80