KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 15 . kolo 12.-13.4.2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

TŘI BODY Z VENKU POJISTILY STARTU KONTAKT Z ČELEM TABULKY

Po náročném vstupu do jarní části krajské soutěže žáků  s týmy z čela  tabulky narazily Luby na  relativně příjemnějšího soupeře. V Tlučné potvrdily proti domácím roli favorita. Ziskem třech bodů tak neztratili  ze 4. místa těsný kontakt  se soupeři , kteří jsou v tabulce dosud před nimi.

TLUČNÁ - LUBY   0 : 5  (0 : 2)

Hostům se podařilo naplno bodovat po dobrém výkonu na půdě fyzicky méně vyspělého, ale dobře hrajícího soupeře z Tlučné. Od úvodu utkání měli hosté mírnou územní převahu, ale nedařila se jim kombinace, domácí ohrožovali branku hostů po individuálních akcích šikovných útočníků. Ve 12. minutě utkání se hosté ujali vedení, když se ke dlouhému míči za obranu dostal Michal Pivoňka o krůček dříve, než domácí brankář, kterého si obhodil a do prázdné branky vstřelil gól na 0 : 1. Ve 21. minutě utkání na 0 : 2 zvyšoval František Petlan, který přesně zakončil centr z levé strany. Ve druhém poločasu hosté zvýšili svůj tlak, dařila se i kombinace a finální přihrávka a přidali i další branky. Střelec Michal Pivoňka nejdříve ve 41. minutě zblízka zvýšil na 0 : 3 a v 54. minutě proměnil centr Dominika Černého na 0 : 4. V 65. minutě na konečných 0 : 5 uzavřel Dominik Černý, který po přesné přihrávce prostřelil brankáře domácích. Domácí měli ve druhém poločasu pouze jedinou větší šanci, kdy z ojedinělého závaru před brankou nastřelili tyč hostující branky, více jim hosté nedovolili a zaslouženě zvítězili. Sestava hostů: JIřinec Pavel, Kaňák Nicholas, Hosnedl Adam, Bureš Tomáš, Hošťálek Luděk, Krejčiřík Zdeněk, Maňas Vít, Pivoňka Matěj, Talaš Jakub, Pivoňka Michal a Černý Dominik, střídali Petlan František, Böhm Marek, Doubek Štěpán a Stelzer Jakub.

Branky: 12., 41. a 54. Pivoňka Michal, 21. Petlan František, 63 Černý Dominik Rozhodčí: Kafka Václav ; ŽK: 1 : 3 ;  Diváků : 30 .Branky:  Pivoňka Michal - 3, Petlan František, Černý Dominik.

Rozhodčí  Kafka Václav. ŽK 1:3.

OSTATNÍ  VÝSLEDKY :

Chodov  -  Blovice    2: 2 ( 1: 0)  PK 3:2,  Stod - H. Týn  1: 7 ( 0: 4), Staňkov – Mrákov  4 : 0 (4 : 0)