Krajský přebor žáci starší 17 . kolo 12.-13.4.2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

TRENÉR MARTIN KALNÝ:  VÝSLEDEK LEPŠÍ NEŽ HRA

V 17. kole krajského přeboru starších žáků doma zabodoval tým TJ Sušice, který výhrou nad plzeňskou Doubravkou snížil rozdíl bodů v tabulce na  čtvrtý celek tabulky na rozdíl tří bodů. I přes vítězství nebyl mladý kouč sušických žáků Martin Kalný s výkonem svých svěřenců spokojen a výsledek označil, že byl lepší než předvedená hra. Spokojenější byl klatovský trenér Petr Ulrych , neboť jeho svěřenci ve Vejprnicích potvrdili role favorita a nadále vévodí tabulce přeboru kraje v této věkové kategorii. Nýrsko i Horažďovice  vyšly na půdě soupeřů tentokráte bodově naprázdno.

VEJPRNICE  - KLATOVY   0 : 2 ( 0: 1)

Petr Ulrych

Další náročný zápas sehráli klatovští starší žáci na horké půdě ve Vejprnicích. Domácí trpělivě bránili, hráli v poli jednoduše a spoléhali na rychlé brejky. Touto taktikou si vytvořili v první půli dvě čisté gólové šance, které ale neproměnili. Časem hosté přeci jen začínali mít ve hře navrch a jejich snahu před poločasem gólem zúročil Skýpala po krásné akci Shklyarského s Daňkem. Ve druhém poločase klatovští ještě trochu přidali a získali v poli výraznější převahu, což vedlo i k vytvoření nadějných střeleckých příležitostí, kterým ale dlouho výborný domácí gólman odolával. Bravurně vyrazil dvě krásné střely z dálky a pak mu ještě dvakrát pomohla tyč jeho branky. Nakonec ho prostřelil Kapusta překvapivou střelou levou nohou a dal tak výsledku konečnou podobu.

Branky: Skýpala, Kapusta.  Rozhodčí: Jonáš, bez karet, diváků 30.

SUŠICE - SENCO  2: 0 ( 0: 0)

Martin Kalný, trenér TJ Sušice k utkání  : " Dnes jsme konečně po dvou zápasech vstřelili branku a zvítězili, ačkoliv to po tragické první půli tak nevypadalo. Oba góly jsme vstřelili po důrazu ve vápně, za což sem rád. Stručně řečeno - výsledek lepší než hra."

Branky: František Jána 38', Aleš Černý 45'

Rozhodčí: Bína .  ŽK 1:0,dDiváků: 60

Sestava Sušice :  Kožmín - Hubáček D., Černý, Löffelmann, Homolka - Jána, Brabec - Kutil, Svoboda, Skrbek - Skýpala ; střídali: Křížek, Dryk, Bernátek, Frolík, Gajdečka, Kolařík, Hanč

PŘEŠTICE -  HORAŽĎOVICE   8 : 0 ( 4: 0)

Pro zveřejnění komentáře z tohoto utkání prosím o  jeho zaslání na e-mail

fotbalsvaz.kt@seznam.cz

NEPOMUK -  NÝRSKO  6 : 1 ( 5: 1)

Pro zveřejnění komentáře z tohoto utkání prosím o  jeho zaslání na e-mail fotbalsvaz.kt@seznam.cz

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

Domažlice -  Tachov  5: 1 ( 3: 0), Stříbro - Smíchov 5: 0 ( 2: 0),  Košutka - ZČE   0: 2 ( 0: 0)