IV. TŘÍDA - skupina B 17 . kolo 12.-13.4.2014

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

NECHAJÍ SE UNÁČET  VÍTĚZNOU  VLNOU

Z pohledu odehrané první čtvrtiny herní porce soutěžních zápasů IV. Třídy  sk. B vládne mimo suverénních Budětic pravděpodobně největší spokojenost v Plánici.  Z pohledu soupeřů s výjimkou zápasu  v Milčicích zatím úspěšně Pláničtí  zvládli duely  s teoreticky se slabšími soupeři z druhé poloviny tabulky.  Nicméně kdo by nebyl spokojen po čtyřech kolech s bilancí jedné remízy (+ výhry na PK)  a třech výhrách v dalších zápasech !

VEŘECHOV - PAČEJOV B    4 : 1 (2 : 1)

Branky: 30. ,60.  Hládeček Michal, 33.  vlastní,  91.  Šíp Petr- 20.  Kodýdek Jan

Rozhodčí: Kurc Lubomír  ŽK 1:1 . Diváků : 50 .

KOLINEC – MILČICE   0 : 2   (0:1).

Branky: 3. Vladař Tomáš ,  70. Kubáň  Milan.

Rozhodčí  Lojík  Václav. ŽK 1:1. Diváků 50.

MYSLÍV - HRÁDEK B   4 : 0  (3:0).

Branky: 6., 39. Jaroslav Štěrba, 26. Jan Sládek, 81. Michal Bláha.

Rozhodčí: Zdeněk Říha. Bez karet. Diváků: 50.

BUDĚTICE 2012  – SOBĚŠICE  7 : 0 (3:0)

Zbyněk Chmelík

Hosté přijeli na zápas do Rabí nekompletní a je na jejich zamyšlení, jestli takto chtějí ve fotbale pokračovat. Hrálo se na jednu branku a otázkou byla jen výše skóre. Domácí favorit v prvních 30 minutách příliš své fanoušky nepotěšil. V další části, obzvláště v druhém poločase, se hra Budětic výrazně zlepšila. Konečné skóre bylo nakonec pro soběšické ještě příznivé. Zápas s přehledem řídil rozhodčí M. Šmrha.

Branky: 27.a 39.  Korda Václav, 31 a 56. Melka Roman, , 46. Krippel Michal,   60. Sekyra Jan, 83. Fiala Luboš

Rozhodčí: Šmrha Miroslav, ŽK 0 : 2. Diváků 100.

PLÁNICE - H. M. BOŽÍ  3 : 1 (2 : 1)

Branky: 21. Vlček Jiří, 35.Kochol petr, 75. Plánička Tomáš - 15. Hoffmann Zdeněk .

Rozhodčí Roman Mácal, ŽK 1:2, diváků 60.

ZAVLEKOV - SUŠICE C   1 : 2 (1 : 1)

Branky:  18. Fous Jan- 14. Žežulka Václav, 51. Vinická Pavel

Rozhodčí  Tereza Hessová, bez karet, diváků 80.

Sestava Sušice C : Mařík - R. Mottl, M. Kalný, J. Sova, L. Blažek  - J. Podlispký, V. Dušek, P. Vinický, V. Žežulka - J. Novák, V. Žežulka
střídali: P. Nový, J. Kasík, Z. Kříž
Vedoucí mužstva hostů  Matkovčík k zápasu: " Dnes jsme potvrdili jarní formu a získali třetí vítězství v řadě. Podali jsme kvalitní taktický výkon a vstřelili nádherné branky z dálky. Nejprve Žežulka v 14. minutě střelou cca z 25 metrů poslal balon od břevna za gólmanova záda a v druhé půli o  našem vítězství rozhodl Pavel Vincký, když vymetl pavučinu zavlekovské branky. Zápas nebyl moc pohledný, byl to velký boj a tak musím vyzdvihnout výkon obrany včetně gólmana Maříka".