KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 17 . kolo 12.-13.4.2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

CHANOVCE  PADLY  A  DLOUHÁ VES SE VRÁTLA DO ČELA

Sedmnácté kolo krajské soutěž dorostu opět potvrdilo, že to je trojlístek týmů z Pošumaví  , vedoucí Dlouhá Ves druhé  Chanovice a zatím čtvrtý Mochtín,  který režíruje s pořadím v tabulce na prvních čtyřech místech. Potvrdil to nejen výsledek Mochtína, který v domácím prostředí  vítězstvím  jednak přibrzdil jarní vzestup Sokola Blovice . Mochtínští mladíci prokazují, že již druhým rokem patří v této soutěži mezi absolutní špičku. To té se výbornými výsledky zařadil také nováček soutěže Tatran Dlouhá Ves, který v tomto kole vysokou dvoucifernou výhrou doma napravil svůj bodový výpadek z minulého kola a využil toho, že Chanovice padly překvapivě se Stodem a vrátil se opět  do čela tabulky .

MOCHTÍN - BLOVICE   6 : 4 (2 : 2)

Zásluhou obou mužstev to byl zápas výborné úrovně, který navíc přinesl 10 pěkných branek a cenné tři body pro domácí. Blovice mají kvalitní tým, vynikal v něm především Lukáš Krásný, který v sobotu dával za Klatovy (hraje tam na střídavý start) čistý hattrick proti Rokycanům a i tentokráte se zapsal do listiny střelců, navíc ale tvořil hostům hru. Ti v utkání čtyřikrát vedli, ale domácím hráči vždy dokázali vyrovnat a v 70.minutě šli brankou Davida Buriana poprvé do vedení. To nejen udrželi, ale jistili ho v 82.minutě šestým golem z penalty, kterou bezpečně proměnil nejlepší hráč Mochtína Zbyněk Smolík.

Branky : Smolík Zbyněk 4, Hadáček Jakub, Burian David - Diviš Josef 2, Vokáč Dominik, Krásný Lukáš

Rozhodčí  Jiří Klička z Klatov, ŽK 3:1, diváků 30.

TJ  DLOUHÁ VES  - HOLÝŠOV            10 : 0   (  2: 0)

P. Beránek

Hosté přijeli pouze v deseti a na rozjetý domácí tým zkrátka nestačili. První poločas měli domácí výraznou převahu, ale nedokázali proměnit hodně svých šancí. V druhém poločase je už ale střelecká „smůla“ opustila a oni si v pohodě pohlídali vysoký náskok 10:0. Za diváky bych chtěl hráčům poděkovat za předvedený výkon a pěknou podívanou.

Branky: 57. 61. a 86. min. Snopek Jan, 53. Šimek Michal, 44. Zetocha František, 84. Goby Stanislav, 88. Chudý Petr, 9. a 71. Dryje Filip, 46. Švec Pavel

Rozhodčí: Hájek ;ŽK: 1 : 0;Diváků : 50.

LUBY - KDYNĚ  3 : 3 (3 : 2)  PK.4:3.

Branky: Šleis Karel 3 - Zima Ondřej. ZK    2;0.Div.50.R.Pena Miroslav

H. TÝN  -  NÝRSKO   2: 0 ( 0: 0)

STOD – CHANOVICE   4: 1 ( 2: 1)