Krajský přebor žáci mladší 16 . kolo 5.-6.4. 2014

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

DOMA SE NÝRSKU DAŘÍ

Také druhé domácí jarní utkání se starším žákům Nýrska  vydařilo. Kvality soupeřů v obou kláních ale byly diametrálně rozdílné. Zatím co v úvodním jarním duelu Nýrsko překvapivě porazilo dosud vedoucí tým tabulky z Domažlic, v tomto kole  po takto nasazené laťce se jejich výhra nad Stříbrem očekávala  a bylo vítězství přesvědčivé.  Nečekaně těsné vítězství získaly vedoucí Klatovy doma nad pátým celkem tabulky z Tachova.  Umístění mezi nejlepšími na 4. místě potvrdil Nepomuk vysokým dvouciferným výsledkem v Horažďovicích. Při čtrnáctibodovém rozdílu mezi soupeři ve  prospěch Sušice se nečekala se prohra týmu z města na Otavě ve Vejprnicích.

FK HORAŽĎOVICE – FK NEPOMUK   0 : 10 (0 : 5)

Branky:  Kovář 4, Mašek  2, Nový, Šmíd, Niemkiewicz, Šimáně

Rozhodčí: Mazanec Marek ;Diváků : 30.

SKP OKULA NÝRSKO – BANÍK STŘÍBRO  7 : 1  (5 : 0)

Ivan Pavlík

V Nýrsku bylo během prvních dvaceti minut rozhodnuto o výsledku. Domácí vstoupili do utkání patřičně nažhaveni a již ve druhé minutě se po chybě obránce prosadil Martin Trumpeš. Za chvíli se z přímého kopu trefil Robin Hranáč a za dalších 5 minut tentýž hráč zužitkoval kolmý pas od Dominika Vávry. Ve 14-té minutě kopal Michael Brož přímý kop a míč opět skončil v brance hostů. Účet prvního poločasu uzavřel Dominik Vávra. Druhý poločas odehráli domácí se zataženou brzdou, přesto se ještě trefili Jakub Pavlík a Robin Hranáč. Hosté dokázali z přímého kopu korigovat výsledek na konečných 7 : 1.

Sestava Nýrska: Toul, Šmíd, Nový, Mašek, Brož, Bastl, Vávra, Hranáč, Vacek, Pukač, Trumpeš. Střídali: Hájek, Hoidn, Pavlík

Branky:4´,9´,50´ Hranáč Robin, 2´ Trumpeš Martin, 14´ Brož Michael, 20´ Vávra Dominik, 43´ Pavlík Jakub – 59´ Navrátil Jiří

Rozhodčí:Hovorka Milan;ŽK:2 : 1. Diváků : 40.

SK SLAVIA VEJPRNICE - TJ SUŠICE  2 : 0 (2:0)

Sestava Sušice  : Hanč - Hubáček, Černý, Löffelmann - Frolík, Jána, Brabec, Svoboda, Homolka - Skrbek, Jícha; střídání : Skýpala, Kavale, Dryk, Bernátek,

KLATOVY – TACHOV   2 : 1 ( 2: 0)

Podrobnosti nehlášeny.

Ostatní výsledky :

Senco  - Přeštice   1: 2 ( 1: 0), ZČE -  Domažlice   1: 3 ( 1: 2),  Smíchov -   Košutka  2: 6 ( 1: 3)