KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 16 . kolo 5.-6.4. 2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

LÍDR TABULKY  UVÍZL  DOMA (!) V SÍTI PŘEDPOSLEDNÍHO POSTŘEKOVA

O nečekané výsledky, vždy však v dosavadním proběhu krajské soutěže dorostu ze strany nováčka Tatranu Dlouhá Ves nebyla zatím noze. Doslova ale jako blesk z čisté nebe přišel výsledek z 16. kola . Dlouhá Ves v době kdy dvě kola se usadila na čele tabulky doma(!!) prohrála s předposledním celkem tabulky ! Z favoritů mimo zaváhání Mochtína v prohraném  derby v Nýrsku naopak  nezaváhaly Chanovice a vrátily se zpět , z pohledu cyklistiky oblékly žlutý  trikot  a jsou na čele pelotonu účastníků této soutěže. Do sběrného autobusu odpadlíků má velmi blízkou cestu mladý celek Startu Luby, který vyšel znovu bodově naprázdno a se čtyřmi body je beznadějně v tomto pelotonu poslední.

CHANOVICE - HORŠOVSKÝ TÝN  6 : 3 (4:3)

Oldřich  Šebek

Domácí začali zápas ospale. Ihned po začátku zápasu inkasovali a hosté šli překvapivě do vedení. Na tento gól stačili rychle odpovědět, ale hosté přidali další 2. Od poloviny prvního poločasu však začali domácí dominovat, přitiskli hosty na jejich polovině, vytvářeli si velké množství šancí, ale hostující brankář držel dlouho naděje hostů na dobrý výsledek. Ke konci poločasu však domácí utěšenými střelami zvrátili vedení na svoji stranu. Ve druhém poločase již hosté rezignovali, ale domácí nebyli v šancích moc produktivní.

Branky : Klásek Jakub 2, Beránek Daniel, Klas Martin, Chalupný Jakub, Sládek Ladislav, ŽK 1:0, ČK 0:0, rozhodčí Brůha, diváků 40

LUBY-CHOTĚŠOV 1 : 2 (0 : 1)

Branky: 82' Šleis Karel (PK) - 3' Vítek František, 64' Calta Lukas, ZK: 0:2, Diváci: 50, Rozhodčí: Koura

DL. VES  - POSTŘEKOV  3: 4 ( 1: 2)

Podrobnosti nehlášeny !!!!!!!!

NÝRSKO - MOCHTÍN  3: 2 ( 1: 0)

Merklín -  Stod  2: 2 ( 1: 0) PK 1:4, Kdyně – Staňkov  5: 4 ( 3: 1), Holýšov – Blovice   0:10 ( 0: 3)