KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 14 . kolo 5.-6.4. 2014

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

ANI NA DRUHÝ POKUS TO NA JAŘE LUBSKÝM ŽÁKŮM NEVYŠLO

Náročný los zastihl oslabený čtvrtý v tabulce, tým lubských starších žáků v krajské soutěži.  Po těsném prohraném souboji na hřišti třetího Tartanu Chodov 2:1 stejným výsledkem prohráli také svůj první domácí letošní duel s druhým v tabulce Sokolem Kasejovice.

LUBY -  KASEJOVICE   1: 2 ( 1: 0)

Miroslav Křížek

Lubští žáci v nekompletní sestavě nestačili doma na vyspělejšího soupeře z Kasejovic a prohráli i svůj druhý jarní zápas 1:2. V první půli si hned v 1´ hosté vytvořili brankovou příležitost, kterou však neproměnili. V 6´a 11´ se naopak do brejku dostal domácí Jan Šafránek, své šance však také nevyužil. Hosté se stále více tlačili před domácí branku, její obrana a v tomto zápase zaskakující hráč v brance Matěj Bláha však odolávali. V 21´ Jan Šafránek vysunul do samostatného nájezdu Matěje Pivoňku, který ho proměnil - 1:0 pro domácí. Přestože si oba kolektivy vytvořili ještě další šance, tento stav vydržel až do poločasu. Ve druhé půli však hosté ještě přidali na obrátkách a zatlačili domácí na jejich polovinu a svůj tlak přetavili nejprve ve 48´ ve vyrovnání na 1:1 Petrem Novosadem a v 59´ ve vítězství 1:2 brankou Tomáše Řehoře.

Sestava domácích : Matěj Bláha - Petr Toman, Adam Hosnedl, Tomáš Bureš, Luděk Hošťálek - Jakub Talaš, Vít Maňas, Marek Böhm, Tomáš Velek - Matěj Pivoňka, Jan Šfaránek. Střídali : Zdeněk Krejčiřík, Filip Kafka, Daniel Hais, Pavel Flosman.

Tlučná -  Chodov   1: 4 ( 0: 3)