IV. TŘÍDA - skupina B 16 . kolo 5.-6.4. 2014

Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 1:1, diváků  50.

Branky: 46. Štěrba Jaroslav; Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 3: diváků 60.

TJ SUŠICE "C" - KOLINEC 6:1 (2 : 1)

Martin Kalný

Video jedné z branek včerejšího zápasu Sušice "C" - Kolinec :

Jakub Novák vedoucí sušického céčka k utkání uvedl : "  Do zápasu jsme vstoupili v jedné z nejlepší sestav za poslední půl rok a to rozhodlo. Pevná obrana dirigována bezchybnou hrou Matašeho dovolila hostům pouze jednou jedinkrát skórovat, to ještě pouze z přímého kopu. Hru dopředu si do své režie vzal Martin Kalný, který sám tři góly dal a na jeden přihrál. Skvěle zahrál celý tým. Vyzdvihnout můžu ještě výkon Pavla Vinického (2+1) a Václava Žežulku (1+1). V závěru bych chtěl dodat, že celý zápas měl skvělou úroveň, jak od hráčů tak od rozhodčího. Přeji Kolinci hodně úspěchů ve zbytku sezony "

Sestava Sušice C : Mařík - R. Mottl (Sova), Mataše, Vaněk, P. Mottl (Blažek) - Podlipský, Kalný, Vinický (Kasík), Kratejl (Dušek) - Žežulka , Matkovčík (Kříž)

Branky: 23',75' a 88' Kalný Martin, 35' a 64' Vinický Pavel, 54' Žežulka Václav -  59' Milfort Jiří.  Rozhodčí Bala . ŽK: 0:1. Diváků: 50

KVASETICE – VEŘECHOV  0 : 1 (0:1)

Pavel Roub

Ve vyrovnaném zápase měli domácí více gólových šancí v obou poločasech, ale v 19. min ztratili míč u rohového praporku a z následného centru a hlavičce do tyče dorazili hosté a dali vítěznou branku tohoto duelu. Ve 2. poločasu měli domácí opět několik brankových šancí, ale gól nepadl a tak domácí ztratili doma první body.

Branka:  19. Richter Milan.

Rozhodčí Pena Miroslav, ŽK  1 : 2, ČK 0 : 1  (Želízka Lukáš ), diváků 40.

PAČEJOV B – ZAVLEKOV  4 : 2 (0 : 1)

Hosté šli v prvním poločasu do vedení ve 38.minutě, když lehká střela Ondřeje Šupa k překvapení všech skončila v domácí síti.  Domácí srovnali krátce po změně stran, když se ve 46.minutě parádně trefil z trestného kopu Vašek Klásek.  Podruhé šel Zavlekov do vedení v 63.minutě brankou Volodymyra Biltnsyyho. Dvě minuty nato však přesný centr střídajícího Zdeňka Vosky našel ve vápně Pepu Horu, který nadvakrát dostal míč do sítě. Závěr zápasu už jednoznačně patřil pačejovské rezervě. V 76.minutě otočil výsledek agilní Vašek Klásek a vítězství pečetil v 80.minutě Jirka Cikán. Utkání řídil s přehledem rozhodčí Josef Blaheta.

Branky:  46. a 76. Václav Klásek ,65.  Josef Hora, 80. Jiří Cikán - 38. Ondřej Šup , 63. Volodymyr Bilylinskyy.

Rozhodčí:  Blaheta Josef;ŽK:  1 : 1. Diváků: 50