KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 13. kolo - 29.-30.3.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

CHODŮM SE PODAŘILA ODVETA

Družstvo žáků Startu Luby mělo první kolo krajské soutěže volno a tak začínalo jarní soutěžní sezónu kláním na půdě Tatranu Chodov.  Domácím se podařila úspěšná odveta za  podzimní prohru od Startu  z lubského hřiště 2:0.

CHODOV – LUBY   2 : 1 (1 : 0)

Úvod  zápasu se hostům příliš nepodařil, kazili spoustu přihrávek, prohrávali osobní souboje a v útočné fázi často otáleli se zakončením a domácího brankáře vážněji neohrozili.  Domácí byli v první půli lepším týmem, ale vyložených příležitostí si moc nevytvořili, se střelami z dálky si poradil hostující brankář. Jedinou velkou šanci domácích využil fyzicky vyspělý Strnad, který v 16. minutě sebral míč na vlastní polovině, prošel až před pokutové území hostů a přesnou střelou překonal brankáře Jiřince  -  1 : 0. Ve druhé půli hosté hru vyrovnali, zpřesnili kombinaci a častěji zaměstnávali domácího brankáře. V 54. minutě ale přišli o míč ve středu hřiště a domácí z protiútoku překonali brankáře Jiřince podruhé , na 2 : 0 střílel Lorenc. V závěrečném náporu se hostům podařilo snížit, když v 57. minutě proměnil pokutový kop Tomáš Velek za sražení Jana Šafránka a snížil na 2 : 1.  Protože do konce utkání se už žádná šance ani střela neujala, domácí těsné vítězství uhájili.

Sestava hostů: Jiřinec Pavel, Toman Petr, Hosnedl Adam, Bureš Tomáš, Hošťálek Luděk, Petlan František, Maňas Vít, Velek Tomáš, Krejčiřík Zdeněk, Černý Dominik a Šafránek Jan, střídali Talaš Jakub, Doubek Štěpán, Böhm Marek, Bláha Matěj a Kafka Filip.

Branky: 16. Strnad, 54. Lorenc  -  57. Velek Tomáš (PK)

Rozhodčí: Fanfule ; ŽK: 1 : 0  ;Diváků : 30.

Ostatní výsledky: Stod - Blovice 0: 3 ( 0: 0) , Meclov - Mrákov 1: 4 ( 0: 2), Staňkov Tlučná 4: 2 ( 2: 1)