IV. TŘÍDA - skupina B 15. kolo - 29.-30.3.

IV. TŘÍDA – skupina  B

V DUELU POSLEDNÍCH DVOU PADLO JEDENÁCT BRANEK

Los patnáctého  kola  IV.třídy skupiny B  proti sobě svedl poslední dva celky tabulky. Na hřišti v Horách Matky Boží byl úspěšnější předposlední domácí tým, který o svém vítězství rozhodl již v prvním poločase kdy v zápase ve kterém viděli diváci jedenáct branek  vedli 5:0.  Stejně jako na podzim i na jaře dokázali hráči „staré gardy“ TJ Sušice C  své první utkání venku vyhrát.  Po podzimní výhře v H.M.Boží si připsali v Myslívě svojí druhou výhru venku v tomto ročníku , když k ní výrazně  přispěl „benjamínek“, autor dvou branek  Martin  Kalný.  Podruhé v tomto ročníku na domácím hřišti o body přišel  druhý celek tabulky Sokol Zavlekov. Postaraly se o to remízou i ziskem druhého bodu z penaltového souboje Kvasetice, které tak domácím vrátili ztrátu bodů na podzim doma kdy prohráli 2:1. Na vítězné vlně se stále veze lídr tabulky z Budětic jehož vítězství na domácím hřišti v Rabí vidělo 150 diváků. Takovou návštěvu jim mohou závidět kde který tým v krajských i národních soutěží!

HORY MATKY BOŽÍ  - SOBEŠICE  7 : 4 (5:0).

Branky: 11',30',56' Chydy Josef, 26',33' Matějka Ondřej, 40' Probst Tomáš,  80' Hoffmann Zdeněk - 48' Pokorný Luboš, 61' Drobný Milan, 66' Vlček Milan, 75' Herák Luboš.

Rozhodčí Jan Jakš, ŽK 0 : 1, diváků 50.

MYSLÍV - SUŠICE C  1 : 3 (1 : 1)

Branky:  39.Václav Strolený - 42.Josef Sova, 82., 90. Martin Kalný.

Rozhodčí: Petr Bala, bez karet,  diváků 30.

PLÁNICE- HRÁDEK B   2 : 0 (0 : 0)

Branky: 53. Černý Lukáš, 76. Kochol Petr

Rozhodčí Mácla Roman ml., ŽK 1:2, diváků 80.

KOLINEC -  PAČEJOV B  1:0 (1:0)

Branka: 43. Horák Jan

Rozhodčí : Veverka Jan, ŽK 2:2, diváků 80.

BUDĚTICE 2012 - MILČICE 4:0 (3:0)

Zbyněk Chmelík

Začátek utkání byl opatrný a vyrovnaný. Od 5. minuty se domácí začali osmělovat a výrazně přidali na tempu. Výsledkem bylo několik šancí Budětic. Gól přišel v 15. minutě. Do poločasu domácí navýšili na 3:0 a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto.

Do druhého poločasu vstoupili znovu lépe domácí a Milčice se zachraňovaly jen na úkor dlouhých odkopů. Přesto v 55. minutě Budětice skóre navýšily R. Melkou na 4:0. Poté domácí předvedli sérii těžko omluvitelných, neproměněných šancí. Konečný výsledek byl tak pro Milčice ještě velmi přijatelný. Na zápas do Rabí přišla za pěkného počasí velká návštěva - 150 diváků!

Branky: 15´Sekyra Jan, 33´Pařízek Petr (PK), 39´Frančík Zdeněk, 55´Melka Roman

Rozhodčí: Abraham Josef. ŽK: 1:1, ČK: 1:0 (Pařízek Petr). Diváků: 150 !!

ZAVLEKOV – KVASETICE   2 : 2  (2:2) PK 4:5

Branky:  15. Turek Jiří, 33. Fous Jan- 3. Hanzlík Josef, 23. Klíma Ondřej

Rozhodčí Lažánek Karel, ŽK: 0:1, diváků  90.