IV. TŘÍDA - skupina B 14 . kolo 22.-23.3.

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

TŘETÍ MILČICE DOMA NAD PLÁNICÍ NEVYZRÁLY

Ve 14. kole IV. třídy skupiny B   nejvíce zaujala  dělba bodů v Milčicích. Domácí třetí celek tabulky   se  musel o body dělit Se Sokolem Plánice. Hosté kteří na podzim doma prohráli s Milčicemi vysoko 0 : 5  přečkali i posledních dvacet minut kdy dohrávali v oslabení , ale ještě si připsali bonus v podobě vítězství na pokutové kopy ! Doma na body překvapivě nedosáhl ani Veřechov  v klání se  Zavlekovem , který si polepšil a postoupil v tabulce na druhé místo. Vedoucí Budětice sehrály velmi úspěšnou partii na hřišti sušického céčka a jdou nezadržitelně za svým postupem .

Více se čekalo od rezervy Svatoboru Hrádek, který hrál doma nerozhodně v derby s H.M. Boží.

MILČICE  -  PLÁNICE 1: 1 ( 1: 0) PK 5:6

Branky: Komorous Miroslav - Fiala Michal;

Rozhodčí Zdeněk Hájek. ŽK 3 : 2, ČK: 0 : 1 (69. Kohout Rudolf). Diváků  60.

KVASETICE - KOLINEC  3 : 1 (1 : 1)

Pavel Roub

První poločas zahajovacího utkání jara začali lépe domácí. Vytvořili si tlak, který zakončili hezkou českou uličkou - 1:0. Ve 23. min. hosté zahrozili protiútokem a z následně výborně kopnutého rohu vyrovnali na 1:1. Zbytek poločasu se dohrával v klidu, za vyrovnané hry. Ve druhém poločase se snažili domácí útočit a hosté kontrovali z protiútoků. Celkem vyrovnaná hra vyústila v souboj brankáře hostí s domácím Michalem Ballým, který vyhrál domácí hráč a vysoký lob doklepl do branky Jakub Bernad - 2:1. Hosté vrhli všechny síly do útoku a domácí přidali ještě pojišťovací třetí gól.

Branky:  12. Klíma Ondřej, 77., 89. Bernad Jakub - 23. Vacherlon Pavel.

Rozhodčí Mácal Roman,  ŽK  3:1, diváků 60.

VEŘECHOV-ZAVLEKOV   1  : 3  (1 : 1)

Branky: 14. Šíp Petr- 24.,76.  Fous Jan,  61.   Bilynskyy Volodymyr

Rozhodčí:Petžílka Jiří;ŽK:3:0 ;            ČK:1:0 (66. Košnar Stanislav. Diváků : 50.

TJ SUŠICE C  - FK BUDĚTICE 0 : 5 ( 0 : 3 )

Branky: Branky: 1. a 43. Melka Roman , 73. Tušinovský Jan, 13. Pařízek Petr, 76. Sekyra Jan; Rozhodčí: Švátora Petr; ŽK: 3:3. Diváků 110.

HRÁDEK B -H.M.BOŽÍ    0 : 0 (0 : 0 ) PK 4:3

Rozhodčí Jakš Jan, ŽK 2:1, diváků 30.

PAČEJOV B -    MYSLÍV  3 : 1 (2 : 0)

Zasloužené vítězství domácích, kteří měli po většinu zápasu více ze hry. Do vedení šla pačejovská rezerva ve 40.minutě, kdy se Kodýdek dostal odvážným průnikem přes dva hráče a30ž před brankáře Láda a s přehledem vsítil první gól. O pět minut později se krásně trefil z trestného kopu levačkou Hora do šibenice a domácí šli do šaten s dvougólovým náskokem. Po změně stran zvýšil v 52. minutě střídající Klásek na 3 : 0 a bylo rozhodnuto. Hosté již jen korigovali v 67.minutě Markem.  Zápas za velmi nepříznivých povětrnostních podmínek a na těžkém podmáčeném terénu  řídil rozhodčí Roman Mácal.

Branky: Jan Kodýdek /40.min./, Josef Hora /45.min./, Václav Klásek /52.min./ -  Zdeněk Marek /67.min./

Rozhodčí:  Mácal Roman. ŽK: 1 : 2; Diváků: 30