Divize 17. kolo 15.-16.3.

DIVIZE – skupina A  -  MUŽI

Divize –aktuální výsledky

STEJNĚ JAKO NA PODZIM INKASOVALA  SUŠICE ČTYŘI BRANKY

V 17. divizním kole skupiny A zajížděla Sušice letos na jaře poprvé na hřiště soupeře. Její klání s druholigovou rezervou Táborska na UMT v Táboře skončilo podle papírových předpokladů  vítězem domácího celku. Charakteristické pro oba vzájemné duely v tomto ročníku bylo to, že v obou utkáních inkasovala Sušice od svého soupeře doma i venku čtyři branky . Nicméně na rozdíl od domácího zápasu kdy skórovali třikrát  dali z města na Otavě tentokrát pouze čestný úspěch. To je přesto pozitivum, neboť tím ukončila Sušice od 5.10. 2013 dlouhé,  více než 330 minutové čekání na vstřelení gólu na hřišti soupeře !

TÁBORSKO  B – SUŠICE 4 : 1 (1 : 0)

Jitka Kilbergerová – Klatovský deník

Fotbalisté Sušice drželi s favorizovanými domácími krok v prvním poločase, který skončil výhrou Táborska 1:0. Na začátku druhé půle inkasovali hosté podruhé a navíc byl vyloučen sušický Melka. Paradoxně to ale sušický tým „nakoplo“ a hrál lépe než v jedenácti. Domácí ale zvýšili na 3:0. Dvě minuty poté sice snížil Vrhel, ale zkušený domácí tým si výhru pohlídal a navíc přidal ještě branku.

„V první půli jsme hráli špatně a soupeř měl převahu. Jednogólová poločasová prohra byla pro nás ještě milosrdná. Po přestávce jsme dostali druhý gól a byl vyloučen Melka. A my jsme začali hrát lépe než celou první půli. Měli jsme asi tři šance, ale domácí byli jednoznačně lepší, vytvořili si víc možností skórovat a zaslouženě vyhráli,“ uvedl k zápasu sušický trenér Jan Staněk.