TURNAJ V BÍLUKÁCH VYHRÁL POŘÁDAJÍCÍ SOKOL MĚČÍN

TURNAJ V BÍLUKÁCH VYHRÁL  POŘÁDAJÍCÍ SOKOL MĚČÍN

Třetím kolem byl ukončen zimní turnaj mužů Sokola Měčín. Dějištěm všech sehraných zápasů bylo hřiště v Bílukách na kterém byli nejúspěšnější domácí hráči z Měčína. Také druhé místo získal zásluhou lepšího skóre další tým z Klatovska Sokol Běšiny.

MĚČÍN   -   BLOVICE   8 : 0 (4 : 0)

Utkání o první místo v turnaji byli hráči Měčína jasně lepším celkem. Domácí Měčín si otevřel střelnici v tomto duelu po  kombinační  spolupráci s Němcem Šlais  přesnou přízemní střelou. Po přihrávce od  Jardy Krotkého  Němec zvýšil na 2:0 a další vývoj zápasu byl plně v režii domácích.

Branky  :  Šlais, Němec 2x, Klíma,Čejka Lukáš, Malán, Brož, Šindelář.

Foto z utkání Měčín - Blovice - Klatovský deník Milan Kilián

BĚŠINY  -   ŽINKOVY   4 : 1 (1 : 0)

Ve vyrovnaném prvním poločase se ujali vedení Běšiny brankou kterou vsítil Ceplecha. Druhý poločas byl jasnou záležitostí Běšin po té kdy  hráči Žinkov odešli fyzicky .

Branky :  Ceplecha, Vacovský, Majer -  Tříska.

Obě utkání rozhodoval Vladimír Pastyřík z Přeštic.