Přípravný fotbal 15.-16.2. 2014

Přípravný fotbal 15.-16.2.2014

Horšovský Týn - Žichovice 1 : 3 (1 : 1)

Radim Šiška

Hosté byli s výjimkou úvodu zápasu lepším týmem a jejich vítězství mohlo být i výraznější.

Branky Žichovic Šiška, Butnaru, Špírek.

Zavlekov - Chlumčany B   3 : 3 (1 : 1)

Rozhodčí Vladislav Habada.

TJ Sušice "B" -  Tochovice   4 : 3 (0 : 2)
Martin Kalný

Domácí proti soupeři hrající vyšší soutěž nepředvedli dobrý první poločas, po kterém prohrávali 0:2. O poločase došlo k pěti změnám v sestavě, což obraz zápasu změnilo. Hned po deseti minutách pobytu na hřišti se nekompromisní ranou prosadil Žežulka. Vzápětí však hosté odskočili již na 1:3. Domácí se nevzdali. Vytvořili si tlak a usadili se na polovině soupeře. Petr Kratejl vytěžil ze svého důrazu branku na 2:3 a o patnáct minut později zužitkoval jeden z centrů Hubáčka mladík Ondřej Skrbek. Jeho výstavní branka hlavou motivovala domácí ještě k většímu náporu a obrat netrval dlouho. Rozhodující branku vstřelil Pavel Vinický po krásném sólu.

Branky za Sušici : 55' Václav Žežulka, 67' Petr Kratejl, 83' Ondřej Skrbek, 85' Pavel Vinický

Sestava TJ Sušice "B" - Mařík - Skrbek, Jech (Blažek), Marek, Bešta (Bachroň) - Hubáček, Halas (Kratejl), Skuhra (Vinický) - Farták, Klíma (Žežulka), Varga