PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 7.-9.2.

Přípravná utkání v kopané

HRÁDEK A – STACHY    4 : 2 (2 : 2)

Tomáš Adamec

Na první přátelské utkání si pozval hrádecký Svatobor kvalitního soupeře z jižních Čech.

Ve vyrovnaném prvním poločase šli do vedení vždy domácí, ale hosté pokaždé dokázali vyrovnat. V druhém poločase se domácí vyvarovali chyb v obraně,  přidali další dva góly a zaslouženě dotáhli tento duel do vítězného konce.

Branky za Hrádek – Švelch Jakub,Oliva Jan,Kojzar David a Adamec Tomáš

Starší dorost :

TJ SUŠICE - FK HORAŽĎOVICE    5 : 3 (2 : 2)

Pavel Hubáček

Pro obě mužstva to byl  první přípravný zápas. Hosté přijeli bez několika nemocných opor. Obě mužstva se snažila hrát útočný fotbal, což se projevilo na konečném výsledku. Domácím se podařilo proměnit více gólových příležitostí a vyhráli 5:3.

O branky domácích se postarali 2x Brabec Jiří, Svoboda Šimon, Kratochvíl Vít a vlastní - Vachuška, Šašek, Kovář

Sestava domácích: Volák, Mojžešík, Skrbek, Vichr, Vítovec, Kůs, Brabec, Svoboda, Hájek, Čanecký, Kratochvíl, Hubáček, Dohnal, Podloucký, Šoural

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

TJ Sušice  -  TJ Osek  0 : 1 ( 0 : 1 )

Po čtvrteční dohrávce I.kolo a zimního turnaje čekal na kombinovaný celek mužů TJ Sušice další přípravný duel který skončil těsnou výhrou účastníka jihočeského krajského přeboru.

Strakonice - Sušice   1 : 2 (0 : 1)

Mladší žáci  TJ Sušice  sehráli v neděli 9. 2.  své první přátelské utkání ve Strakonicích na umělé trávě.

Branky: Samek a Kavale

Sestava: Václ - Kutil, Tomas, Potužák P., Potužák M., Mach, Holeček, Kramár, Samek, Kavale, Myslík. Trenéři: Radek Mottl, Jiří Kutil