PRVNÍM KOLEM ODSTARTOVALA BÍLUCKÁ ZIMNÍ LIGA

Za účasti čtyř týmů z toho dvou  z jižního Plzeňska byl úvodními zápasy na hřišti v Bílukách rozehrán fotbalový turnaj  mužů. Tento turnaj  pořádá v době od 8. - 22. února za spolupráce SDH  Bíluky  a pod patronací Městského úřadu Měčín  agilní klub Sokola  Měčín .

Výsledky I. kola:

Měčín  -   Žinkovy  6 : 1 (4 : 1)

První utkání zimního turnaje se hrálo za slunečního počasí na dobře upraveném terénu. V prvním poločasu si domácí vytvořili herní převahu, která byla vyjádřena brankami. První branku po centru Němce vsítil Radek Šindelář. Hráči Žinkov  po rychlém brejku srovnali  na 1 : 1 ale v dalším průběhu utkání  vstříleli branky již pouze domácí v jejíž režii se také ten to duel hrál.  Krásnými přihrávkami na branky  se blýskl  Dušan Němec a z nich těžil autor hattricku  Radek Šindelář. Utkání se hrálo v přátelské atmosféře za řízení rozhodčího Michala Bureše.

Branky za Měčín - Šindelář 3x, Čejka Lukáš, Čejka Martin , Duchek Jan

BLOVICE  -  BĚŠINY  poločas 5 :  2 (0 : 1)

V druhém utkání se utkali lídři okresním přeborů z jednotlivých okresů. Utkání začali lépe ta které otevřel skóre  Štancl . Ve vyrovnaném duelu  nakonec byli  zásluhou aktivnější hry v druhém poločase  šťastnější Blovice