KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 12 . kolo 9. -10.11. 2013

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

PODZIMNÍ  VÍTĚZ KRAJSKÉ SOUTĚŽE BUDE URČITĚ Z POŠUMAVÍ

Velmi příjemný pohled na tabulku krajské soutěže dorostu  která je před posledním kole v provedení 1. Mochtín 30 bodů, 2. Chanovice 28 a 3. Dlouhá Ves 27 bodů , tedy všech týmů z Pošumaví  s tím, že až na 4.místě (Merklín 25 bodů) je celek z jiného regionu má pro poslední podzimní kolo jasnou vypovídající hodnotu – podzimní primát  této soutěže

zůstane v Pošumaví ! Pokud to bude Mochtín, pak musí  vyhrát ve Kdyni, přitom druhé Chanovice musí vyhrát doma s Nýrskem, neboť  první dva celky tabulky mají v zádech nováčka soutěže Tatran Dlouhou Ves a ani ten při různých variantách výsledků z posledního podzimního kola není vyřazen z množnosti se dokonce vyhoupnout do čela soutěže. Proto budou výsledky závěrečného kola velmi netrpělivě v táborech inkriminovaných klubů usilujících o prvenství očekávané.

MOCHTÍN - CHOTĚŠOV  3 : 0  (3 : 0)

Stanislav Bejvl

Velmi slušně hrané utkání (ŽK obdrželi domácí za zbytečné komentování) rozhodl Mochtín již v první půli. Po změně stran  domácí hráli více na krásu než na efekt a tak již další branka nepadla. I přes prohru se hosté prezentovali velmi dobrým výkonem a lze jim jen poděkovat za předvedenou hru.

Utkání velmi dobře odřídil sudí Michal Bureš.

Branky: 3. Hadáček Jakub, 36. Rubáš Jakub, 39. Kotlan Daniel. ŽK 3:0. Diváků 20.

Sestava Mochtín:Pretzelmayer-Zajíc,Bejvl,Žiak,Peleška Jiří-Diviš,Kotlan,Burian,Nebeský-Rubáš,Hadáček. Střídali: Peleška Petr,Strejc Stanislav, Coufal Jiří

HORŠOVSKÝ TÝN – DLOUHÁ VES  1 : 2 (0 : 1)

Branky: Hranaj Martin – Švec Pavel  a  Tonner Patrik.

Rozhodčí: Švarc.

SKP OKULA NÝRSKO - SOKOL MERKLÍN    0 : 3  (0:0)

Stanislav Steiner

Domácí mužstvo nestačilo fyzicky vyspělejšímu mužstvu hostí,kteří dokázali rozhodnout o výsledku utkání v prvním poločase.

Sestava Nýrsko  : Kubečka-Razým,Křížek,Dražka,Idlbek,Valdman, Janovský,  Tykal, Vávra, Irbek,Kněz/Němec,Dvořák/

Branky: - Kokoška,Zhlobich,Marek.  Rozhodčí:Křen. Diváků 20.

HOLÝŠOV - CHANOVICE  0:10 ( 0: 5)

Hosté nedali domácím, kteří hráli od začátku o deseti lidech, žádnou šanci. Již v první minutě utkání se trefil Dan Beránek a skóre lineárně narůstalo až do konce utkání. Mnoho šancí hostí zůstalo ještě nevyužito. I domácí měli 3 gólové šance, v nichž se vyznamenal brankář Chanovic Karel Přibyl.

Branky Chanovic: Jakub Chalupný 3, Dan Beránek 3, Dan Klas, Martin Klas, Patrik Lukeš, Jakub Klásek

STAŇKOV - LUBY  6: 1 ( 2: 1)