IV. TŘÍDA - skupina B 11. kolo 2.-3.11.2013

IV. TŘÍDA – skupina  B

HISTORIE SE NEOPAKOVALA - TENTOKRÁTE TOMU  BYLO JINAK

Poslední podzimní kolo přineslo největší překvapení v Milčicích.  Domácí si podzimní bilanci výrazně pokazily  výsledky na domácím hřišti. Tentokráte byla již jejich třetí prohra o to překvapivější, neboť podlehli soupeři se kterém  měli v minulém ročníku stoprocentní úspěšnost. Postarala se o to rezerva Svatoboru , která si nulovou bodovou úspěšnost  vzájemných duelů z minulého ročníku  a skóre 1:9 výrazně vylepšila , když si odvezla z Milčic tři body. Úspěšnější byly oproti předcházející sezóně doma úspěšné v derby s Plánicích doma fotbalisté Sokola Kvasetice.  Zatím co na jaře doma svému sousednímu rivalovi podlehli 0:1 tentokráte byli o bod získaný v penaltovém rozstřelu úspěšnější.  Letos na podzim se doma dařilo také Veřechovu, nicméně s hostujícím lídrem tabulky SK Budětice o bod přišli. S remízou byli určitě spojen i soupeř, který si tak udržel po celý podzim svojí neporazitelnost. Statečně se držel v Sušici s místní starou gardou reprezentující Sušici C  v minulém kole body namlsaný celek Soběšic, ale na body zde přesto nedosáhl.

KVASETICE - PLÁNICE 1 : 1 (0 : 0)PK 4:1

Pavel Roub

Na hřišti v Kvaseticích se hrálo ve velmi větrném počasí derby sezony. Zápas začal mírným tlakem hostů, ale během čtvrt hodiny se vyrovnala hra a první velkou šanci měli domácí. Po kličce brankáři a následné střele, stačil hostující obránce vytěsnit míč na roh. Druhý poločas začali lépe domácí, ale v 63. minutě dostali z rychlého protiútoku branku. Z následného tlaku po rohovém kopu domácí vyrovnali. Ve druhém poločase měli více vyložených šancí domácí, ale neproměnili ani jednu. V pokutových kopech domácí brankář jednu penaltu chytil a druhou hosté netrefili bránu.

Branky: : 68. Klíma Ondřej - 63. Plánička Lukáš.

Rozhodčí Roman Mácal. ŽK 1:2. Diváků 80.

SUŠICE C – SOBĚŠICE  2 : 1 (2 : 1)

Branky : 14., 32. Kratejl Petr, – 17. Berger Karel

Rozhodčí Pena Miroslav. ŽK 1:1. Diváků 80

MILČICE - HRÁDEK B  1 : 3 (0 : 2)

Křížek Stanislav(Hrádek)

Hostující mladý tým se zkušeným Marešem překvapil domácí tým už v prvním poločase, když fantastickou střelou Marek Pena nedal brankáři šanci.Pak po střele Rychtaříka domácí brankář střelu jen vyrazil a Pátek dával do prázdné brány. Pak podržel tým hostů brankář Stanislav Křížek. Škoda šance Pátka , když šel sám na brankáře, ale ten se také vyznamenal.  Tak skončil poločas. Do druhého poločasu nastoupili domácí lépe a po 5 minutách snížili na 1:2.

Pak se hodně přiostřilo a rozhodčí Lojík to měl hodně těžké. 20 minut před koncem utkání byl zraněn  hostující brankář Stanislav Křížek po nevybíravém zákroku domácího hráče za zády rozhodčího a zbytek zápasu  dochytal náhradní brankář Michal Plojhar. Pak si vybral slabší chvilku domácí brankář, když pustil z dálky trestný kop Mareše. Konec zápasu se už odehrál v poklidu.

Vedení Svatoboru Hrádek  tímto děkuje hráčům B týmu za podzimní účinkování v soutěži a přeje ještě lepší výsledky v jarní části soutěže.

Branky: 50. Kubáň  Milan - 16. Pena Marek,17. Pátek René,87. Mareš Karel.

Rozhodčí Lojík Václav. ŽK 3 : 3. ČK 1 : 0 (Fabián Václav). Diváků 40.

VEŘECHOV – BUDĚTICE 1 : 1 (1 : 0) PK 4:3

Hnídek Jaromír

Utkání výborné úrovně, před skvělou návštěvou (2/3 diváků přijelo s hosty), přineslo spravedlivou remízu. V prvním poločase měli navrch domácí, nedávali tradičně šance , včetně PK který nedal kapitán Petr Šíp,ale nastřelil z TK břevno.Druhý poločas vyzněl mírně pro hosty,rozhodly PK. Domácí gólman chytil 2 kopy Děkujeme  za bod navíc hlavně jemu.

Branky: 6 .Brabec Jiří - 65. Janečka Petr

Rozhodčí Klička Jiří. ŽK 1 : 3. Diváků 120.

ZAVLEKOV - MYSLÍV  5 : 1 (2 : 0)

Branky: 24. Bilynskyy Volodymyr,38. Turek Jiří, 52. Pacholík Hynek (PK),54. Fous Jan,69. Soumar Ota ml.- 70. Sládek Jan

Rozhodčí Roman Máclav. ŽK 0:2. Diváků 50.

Foto Klatovský deník Jitka Kilbergerová

PAČEJOV B - H.M.BOŽÍ  6 : 0 (4 : 0)

Utkání se hrálo za stálé převahy domácích, kteří svou převahu vyjádřili šesti pěknými brankami.

Branky:  47. a 67.Suda Vojtěch , 3. Klásek Václav, 23. Štěpán Ondřej , 37. Kodýdek Jan , 42. Cikán Jiří.

Rozhodčí Jiří Dolejš. ŽK 0 : 1.Diváků 50.