Krajská soutěž žáků - 11. kolo 2. - 11.2013

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

VYDAŘENÝ PODZIM LUBSKÝCH ŽÁKŮ ORÁMOVANÝ TŘETÍM MÍSTEM

Lubští žáci zajížděli ke svému poslednímu utkání podzimu na hřiště lídra tabulky do  Staňkova. Domácího favorita zaskočili kolektivním bojovným  výkonem , kterým se jim   podařilo urvat cenné dva body za remízu 1:1 a výhru v loterii pokutových kopů 3:4.  Úspěšným výsledkem s nejlepším celkem tabulky si Luby pojistily výborné třetí místo v tabulce a ztráta pouhých třech bodů na první místo jim pro jaro zajišťuje velmi slibnou pozici k útoku pa celkové vítězství v krajské soutěži.

STAŇKOV – LUBY  1 : 1 (1 : 1) PK 3:4

Miroslav Křížek

Domácí, kteří dosud v soutěži neztratili ani bod, i na svého soupeře z Lub hned od začátku vlétli a za prvních 15 min., kdy byli jasně lepším týmem na hřišti, si vytvořili několik brankových příležitostí, kdy však využili pouze tu v 11 min. Petrem Nohavcem, který prostřelil hostujícího brankáře Pavla Jiřince. Hosté měli do té doby pouze jednu, avšak tutovou brankovou příležitost, kdy v 10 min. v samostatném nájezdu na domácího brankáře neuspěl Jan Šafránek. Až teprve po této drtivé čtvrthodince hosté dokázali s výbornými domácími hráči držet krok a zvýšenou bojovností srovnat hru. Ve 22 min. se po odraženém rohu dostal ke střele z dálky hostující Tomáš Bureš, kterou domácí obrana ještě zastavila, avšak Matěj Pivoňka s dorážkou ve vápně již uspěl a srovnal na 1:1. Ve 24 min. se za domácí obranu dostal Zdeněk Krejčiřík, jeho střelu však domácí brankář nohou vytěsnil mimo branku. V závěru 1. poločasu znovu zahrozili domácí, kdy ve 34 min. hostující obrana jen se štěstím odvracela rohový kop, který prolétl skrz celé brankové území. Druhý poločas již byl spíše bojem s minimem šancí na obou stranách, a proto přišly na řadu pokutové kopy, ve kterých hosty podržel brankář Pavel Jiřinec a zajistil tak pro lubské důležitý druhý bod.

Sestava domácích : Pavel Jiřinec - Petr Toman, David Bíško, Tomáš Bureš, Adam Hosnedl, - Štěpán Doubek, Vít Maňas, Tomáš Velek, František Petlan - Jan Šafránek a Zdeněk Krejčiřík. Střídali : Jakub Talaš, Jakub Stelzer, Marek Böhm, Matěj Pivoňka, Matěj Bláha a Filip Kafka.

Branky: 11.  Nohavec Petr -  22. Pivoňka Matěj