IV. TŘÍDA - skupina B 10. kolo 26.-27.10.2013

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

BUDĚTICE PŘEZIMUJÍ NA ČELE TABULKY

Po hektické souboji v minulém kole v Kolinci který skončil 0:1  pro Budětice čekal první tým  tabulky neméně těžký soupeř  doma  . Tím nebyl nikdo jiný  než třetí v tabulce Sokol Zavlekov , tedy jeden ze soupeřů , který již několik let pokouší svůj osud ve spojení s postupem do III.třídy. Přestože domácím role favorita spíše přitěžovala, dokázali Zavlekov  porazit větší vůlí po vítězství  za kterou byla stejně jako v jiných zápasech lepší fyzická kondice než se kterou disponovali jejich soupeři. Nicméně ikdyž mají týmy které si brousí zuby na postup před sebou ještě závěrečné podzimní kola a po té  celé jaro, jedno je již jasné. První , podzimní část vyzněla ve prospěch FK Budětice 2012  a ten také po právu přezimuje na čele tabulky.  Z ostatních výsledků předposledního kola nelze přehlédnout první bodový zisk TJ Soběšice  . Cenná remíza a výhra na penalty  je o to překvapivější, že tento úspěšný výsledek byl dosažen se  soupeřem, který v minulém kole obral o body v Milčicích druhý tým tabulky béčkem Pačejova.  Mezi překvapení patří i prohra Sokola Myslív doma s Kolincem v duelu dvou sousedů v tabulce. Zatím co domácí si tímto neúspěchem pod sebou podřízli větev na které visely jejich postupové naděje, Kolinec je předstihl v tabulce , ale případný další vzestup musí ponechat na jaro, podzim již pro tento tým skončil.

SOBĚŠICE - PAČEJOV B  2 : 2 (2 : 1) PK 4:3

Branky: 3. Drobný Milan, 30. Zámiška Micha - 43. Kodýdek Jan, 68. Hlůžek Václav.

Rozhodčí Miroslav Pena. ŽK 2:1.Diváků 40.

H.M.BOŽÍ - KVASETICE  3 : 2 (2 : 1)

Branky: 6. Kišš Filip, 33. Kuchyňka Boris, 90. Ostadal Miroslav - 34. a  47. Bally Pavel.

Rozhodčí  Šafránek Jan. ŽK:3:3. ČK: 1:0 (Kišš Filip). Diváků 50.

PLÁNICE – VEŘECHOV  2 : 0 (1 : 0)

Branky : 17. Opatrný Martin, 84. Kochol Petr.

Rozhodčí Roman Mácal. ŽK 1:2. Diváků 80.

BUDĚTICE – ZAVLEKOV  3 : 1 (1 : 0)

Zbyněk Chmelík

První poločas byl spíše podprůměrné úrovně. Zavlekov se celý zápas prezentoval dlouhými nákopy a nepohlednou hrou. Ani Budětice ale dnes nepředvedly výkon, jaký bychom očekávali od leadera tabulky.

Ve druhém poločase došly Zavlekovu síly a to bylo rozhodující pro vývoj celého utkání. Budětice jej, až v závěru, rozhodly ve svůj prospěch a zopakovaly, že jsou v této sezóně týmem druhých poločasů. Zápas dobře zvládl mladý rozhodčí Z. Říha. Ideální počasí přilákalo velké množství diváků, kterým obě mužstva děkují za skvělou podporu.

Branky: 38. Melka Roman, 86. Janečka Petr, 87. Homolka David - 48.Bilynsky  Volodymyr

Rozhodčí Říha Zdeněk. ŽK: 1:2. Diváků: 150

MYSLÍV -  KOLINEC    1 : 4 (1 : 2)

Branky: 31. Dominik Vavřička - 8. a 15. Michal Ráb, 68. Vít Kratochvíl, 70. Jan Flosman.

Rozhodčí Josef Blaheta. ŽK 0 : 1. Diváků 20

HRÁDEK B - SUŠICE C 5 : 1 (4 : 0)

Branky: 6. a 13. Bigasz Robert, 15. Mareš Karel, 44. Pánek René, 62. Rychtařík Leoš - 78. Kasík Jan.

Rozhodčí Václav Lojík. ŽK 0 : 1. Diváků 80.