III. TŘÍDA 10. kolo 26.-27.10.2013

III. TŘÍDA

III. třída – aktuální výsledky

Z FAVORITŮ PŘEKVAPIVĚ ZTRATILY KAŠPERSKÉ HORY

Předposlední podzimní kolo III. třídy  výrazně neovlivnilo  souboj nejlepších o postup  do okresního přeboru.  Přesto na dva překvapivé výsledky došlo. Po té, kdy  vše nasvědčovalo tomu , že se po sestupu z OP adaptoval Sokol Týnec na poměry této soutěže a začal výsledkově i v tabulce vstoupat  přišla ztráta bodů v Hradešicích . Týnec v tomto duelu s místní rezervou bohatém na osm udělených  žlutých karet a jedné červené  přišel nejen o body , ale po dvou ŽK také o svého kanonýra Michala Frouse. Druhou nečekanou ztrátou je dělba bodů  v Kašperských Horách.  Zato ztráta pro domácí je o to překvapivější, neboť v tabulce úspěšnosti na vlastním hřišti  byli dosud s 89% úspěšností  druhým  nejlepším kolektivem soutěže.  V ostatních výsledků nejvýše vyčnívá dvouciferná výhra  druhého celku tabulky TJ Měcholupy nad poslední rezervou Dukly Janovice . Velké Hydčice výhrou doma nad TJ Žihobce si nadále uchovaly pro jaro šance zasáhnout do boje o postup, naopak pro Žihobce se tato možnost zůstala pouze v teoretické rovině.

HRADEŠICE B - TÝNEC  2 : 0 (1 : 0)

Branky: 43.Melka Václav, 54. Liška Jan .

Rozhodčí Petr Bala. ŽK 3:5, ČK 0:1 (Frous Michal). Diváků 50.

BEZDĚKOV  - N. HORY 3 : 2 (0 : 0)

Aleksandr Zhvakin, Konstantin Zhvakin,Ondrej Teska -  Jindřich Štěpánek,  Antonín Jedlička.

Rozhodčí Václav Pressl. ŽK: 2:0. Diváků 30.

KAŠPERSKÉ HORY – VELHARTICE  3 : 3 (3 : 1) PK 3:5

Branky: 34.,44. Řimnáč Dan, 15. Rovňan Ríchard - 17.Tykal Martin(PK), 48. Bejvl Miroslav, 55. Kopačka Viktor

Rozhodčí: Abraham Josef. ŽK: 1:2. Diváků:75

HARTMANICE - SVÉRADICE B  4 : 0 (0 : 0)

Branky: 68 Šimek Michal,75.,78. Matoušek Rudolf,88. Sládek Petr(PK)

Rozhodčí Josef Javorský. ŽK 1:1. Diváků 60.

MĚCHOLUPY  - JANOVICE B  11 : 2 (2 : 1)

Hlášeno v sobotu 26.10. v 21:22 hod.

Branky: 29. Švátova Jiří, 42., 71. Bálek Dušan, 46. Jakubec Lukáš, 49., 58., 68., 75. Kaňák Jan, 52. Kanta Michal (86), 65. Zadražil Zdeněk, 79. Tvrdík Ivan - 45. Diviš Roland (PK), 53. Urban Miroslav.

Rozhodčí Miloš Harmady .ŽK 0:3. Diváků 60.

V.HYDČICE - ŽIHOBCE  2 : 0 (1 : 0)

Branky: 20. a 60. Zelený Zbyněk.

Rozhodčí Lubomír Kurc. ŽK 2:1. Diváků 30

MOCHTÍN B - STRÁŽOV B    6 : 0 (3 : 0).

Mochtínská záloha potvrdila roli favorita, vyhrála přesvědčivě, upevnila si vedoucí příčku v tabulce. Skóre otevřel v 19.min. přesnou hlavičkou Jakub Schejbal, o tři minuty později se krásnou střelou k tyči ze 30 metrů prezentoval Ondřej Sukovatý, domácí vedli 2:0. Hosté měli golovku ve 32.minutě, ale domácí golman Riška byl proti. Skore se před přestávkou ještě jednou měnilo, chybu hostující obrany potrestal opět Jakub Schejbal. V 52.min. předvedl Zdeněk Novák klasický hokejový blafák na hostujícího golmana, zvyšoval již na 4:0. Hosté i za tohoto nepříznivého stavu bojovali, měli několik slibných příležitostí, v koncovce jim však chyběla přesnost i trochu štěstí. Domácí se dočkali dalšího navýšení vedení v 79.minutě, kdy si centr střídajícího dorostence Buriana hlavou poslal do vlastní sítě hostující Petr Maxa, na konečných 6:0 upravoval v 90.minutě přesnou hlavičkou po rohovém kopu Pavel Staněk. Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 1:2, 70 diváků, branky : Schejbal 2, Sukovatý, Novák, Staněk, vlastní